JUST INOX S.R.L.

JUST INOX S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 43175723, Nr. Reg. Com. J2020015913401. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2599 - Fabricarea altor articole din metal n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 12 octombrie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS COLENTINA, NR.430, cod poștal 021195. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
JUST INOX S.R.L.
CUI
43175723
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020015913401
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 octombrie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS COLENTINA, NR.430
Cod poștal
021195
Cod CAEN
2599
Domeniu de activitate
Fabricarea altor articole din metal n.c.a.

Situații financiare

În 2025, JUST INOX S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.519.834 lei, un profit net de 1.056.260 lei și un număr mediu de 15 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,0 mil.02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.8,0 mil.10,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 11.635 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.559.435 lei2022 · Cifra de afaceri: 5.166.215 lei2023 · Cifra de afaceri: 4.954.320 lei2024 · Cifra de afaceri: 7.081.932 lei2025 · Cifra de afaceri: 8.519.834 lei2020 · Profit net: −101.861 lei2021 · Profit net: 464.842 lei2022 · Profit net: 1.258.505 lei2023 · Profit net: 1.056.286 lei2024 · Profit net: 1.530.282 lei2025 · Profit net: 1.056.260 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 11.635 lei20202021: 2.559.435 lei20212022: 5.166.215 lei20222023: 4.954.320 lei20232024: 7.081.932 lei20242025: 8.519.834 lei8,5 mil.2025
Profit net lei
2020: −101.861 lei−102 mii20202021: 464.842 lei20212022: 1.258.505 lei20222023: 1.056.286 lei20232024: 1.530.282 lei1,5 mil.20242025: 1.056.260 lei1,1 mil.2025
Indicatori financiari pe ani pentru JUST INOX S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 8.519.834 lei în creștere față de 2024 1.056.260 lei în scădere față de 2024 1.877.931 lei în creștere față de 2024 680.549 lei 3.012.240 lei 1.814.858 lei 15 în creștere față de 2024
2024 7.081.932 lei în creștere față de 2023 1.530.282 lei în creștere față de 2023 981.699 lei în scădere față de 2023 807.235 lei 1.939.585 lei 1.765.121 lei 14 în creștere față de 2023
2023 4.954.320 lei în scădere față de 2022 1.056.286 lei în scădere față de 2022 1.288.616 lei în scădere față de 2022 865.213 lei 1.481.189 lei 1.057.786 lei 11 în creștere față de 2022
2022 5.166.215 lei în creștere față de 2021 1.258.505 lei în creștere față de 2021 1.389.557 lei în creștere față de 2021 715.311 lei 1.934.001 lei 1.259.755 lei 10
2021 2.559.435 lei în creștere față de 2020 464.842 lei în creștere față de 2020 1.180.366 lei în creștere față de 2020 770.353 lei 774.128 lei 364.115 lei 10 în creștere față de 2020
2020 11.635 lei −101.861 lei 325.732 lei — 225.121 lei −100.611 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare