KAMARO MARKET TRUCK SRL

KAMARO MARKET TRUCK SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Harghita, România. Date de identificare: CUI 37984185, Nr. Reg. Com. J19/586/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4520 - Intretinerea si repararea autovehiculelor. Societatea a fost înființată la data de 14 iulie 2017. Sediul social este situat la: JUD. HARGHITA, MUN. TOPLIŢA, STR. AVRAM IANCU, NR.82, cod poștal 535700. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
KAMARO MARKET TRUCK SRL
CUI
37984185
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J19/586/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 iulie 2017
Județ
Harghita
Sediul social
JUD. HARGHITA, MUN. TOPLIŢA, STR. AVRAM IANCU, NR.82
Cod poștal
535700
Cod CAEN
4520
Domeniu de activitate
Intretinerea si repararea autovehiculelor

Situații financiare

În 2025, KAMARO MARKET TRUCK SRL a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii2017201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 37.546 lei2019 · Cifra de afaceri: 377.836 lei2020 · Cifra de afaceri: 287.857 lei2021 · Cifra de afaceri: 203.764 lei2017 · Profit net: −3.540 lei2018 · Profit net: 31.390 lei2019 · Profit net: 23.877 lei2020 · Profit net: −95.980 lei2021 · Profit net: −397.083 lei2022 · Profit net: −4.468 lei2023 · Profit net: −12.127 lei2024 · Profit net: −1.342 lei2025 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 37.546 lei20182019: 377.836 lei378 mii20192020: 287.857 lei20202021: 203.764 lei204 mii2021
Profit net lei
2017: −3.540 lei'172018: 31.390 lei31 mii'182019: 23.877 lei'192020: −95.980 lei'202021: −397.083 lei−397 mii'212022: −4.468 lei'222023: −12.127 lei'232024: −1.342 lei'242025: 0 lei0'25
Indicatori financiari pe ani pentru KAMARO MARKET TRUCK SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 0 lei în creștere față de 2024 561.887 lei — 30.092 lei −531.795 lei —
2024 — −1.342 lei în creștere față de 2023 561.887 lei în scădere față de 2023 — 30.092 lei −531.795 lei —
2023 — −12.127 lei în scădere față de 2022 606.200 lei — 149.033 lei −457.167 lei —
2022 — −4.468 lei în creștere față de 2021 606.200 lei în creștere față de 2021 12.142 lei 149.018 lei −445.040 lei —
2021 203.764 lei în scădere față de 2020 −397.083 lei în scădere față de 2020 604.896 lei în creștere față de 2020 15.306 lei 149.018 lei −440.572 lei 1
2020 287.857 lei în scădere față de 2019 −95.980 lei în scădere față de 2019 353.874 lei în creștere față de 2019 36.084 lei 274.301 lei −43.489 lei 1
2019 377.836 lei în creștere față de 2018 23.877 lei în scădere față de 2018 43.695 lei în creștere față de 2018 16.908 lei 79.278 lei 52.491 lei 1
2018 37.546 lei 31.390 lei în creștere față de 2017 2.513 lei în scădere față de 2017 37 lei 31.090 lei 28.614 lei —
2017 — −3.540 lei 3.540 lei — 200 lei −3.340 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare