KAMURI NETWORK S.R.L.

KAMURI NETWORK S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 41398052, Nr. Reg. Com. J08/2389/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5611 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 15 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, SAT HĂRMAN COM. HĂRMAN, STR. ALEEA 14, NR.16, cod poștal 507085. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
KAMURI NETWORK S.R.L.
CUI
41398052
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J08/2389/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 iulie 2019
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, SAT HĂRMAN COM. HĂRMAN, STR. ALEEA 14, NR.16
Cod poștal
507085
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5611
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2025, KAMURI NETWORK S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.907.843 lei, un profit net de 338.258 lei și un număr mediu de 12 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.5,0 mil.202020212023202420252020 · Cifra de afaceri: 1.129 lei2021 · Cifra de afaceri: 11.115 lei2025 · Cifra de afaceri: 4.907.843 lei2020 · Profit net: −4.882 lei2021 · Profit net: 14.460 lei2023 · Profit net: −2.128 lei2024 · Profit net: −1.983 lei2025 · Profit net: 338.258 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 1.129 lei20202021: 11.115 lei20212025: 4.907.843 lei4,9 mil.2025
Profit net lei
2020: −4.882 lei−5 mii20202021: 14.460 lei20212023: −2.128 lei20232024: −1.983 lei20242025: 338.258 lei338 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru KAMURI NETWORK S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 4.907.843 lei 338.258 lei în creștere față de 2024 903.117 lei în creștere față de 2024 455.491 lei 730.514 lei 318.196 lei 12
2024 — −1.983 lei în creștere față de 2023 30.310 lei în scădere față de 2023 7.103 lei 2.945 lei −20.262 lei —
2023 — −2.128 lei în scădere față de 2021 30.311 lei în creștere față de 2021 9.086 lei 2.945 lei −18.280 lei —
2021 11.115 lei în creștere față de 2020 14.460 lei în creștere față de 2020 27.365 lei în creștere față de 2020 13.051 lei 23.286 lei 8.972 lei 1
2020 1.129 lei −4.882 lei 20.806 lei 15.033 lei 285 lei −5.488 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare