KANGEN NUTRITION CENTER S.R.L.

KANGEN NUTRITION CENTER S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dolj, România. Date de identificare: CUI 38654258, Nr. Reg. Com. J16/8/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8690 - Alte activitati referitoare la sanatatea umana. Societatea a fost înființată la data de 4 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, BLD. 1 MAI, NR.104, ET.1, AP.1, cod poștal 200301. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
KANGEN NUTRITION CENTER S.R.L.
CUI
38654258
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J16/8/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 ianuarie 2018
Județ
Dolj
Sediul social
JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, BLD. 1 MAI, NR.104, ET.1, AP.1
Cod poștal
200301
Cod CAEN
8690
Domeniu de activitate
Alte activitati referitoare la sanatatea umana

Situații financiare

În 2025, KANGEN NUTRITION CENTER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 332.171 lei, un profit net de 162.977 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 101.232 lei2019 · Cifra de afaceri: 333.796 lei2020 · Cifra de afaceri: 516.357 lei2021 · Cifra de afaceri: 563.718 lei2022 · Cifra de afaceri: 507.278 lei2023 · Cifra de afaceri: 141.806 lei2024 · Cifra de afaceri: 76.734 lei2025 · Cifra de afaceri: 332.171 lei2018 · Profit net: 95.831 lei2019 · Profit net: 275.930 lei2020 · Profit net: 425.724 lei2021 · Profit net: 392.806 lei2022 · Profit net: 246.669 lei2023 · Profit net: −134.958 lei2024 · Profit net: −143.213 lei2025 · Profit net: 162.977 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 101.232 lei'182019: 333.796 lei'192020: 516.357 lei'202021: 563.718 lei564 mii'212022: 507.278 lei'222023: 141.806 lei'232024: 76.734 lei'242025: 332.171 lei332 mii'25
Profit net lei
2018: 95.831 lei'182019: 275.930 lei'192020: 425.724 lei426 mii'202021: 392.806 lei'212022: 246.669 lei'222023: −134.958 lei'232024: −143.213 lei−143 mii'242025: 162.977 lei163 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru KANGEN NUTRITION CENTER S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 332.171 lei în creștere față de 2024 162.977 lei în creștere față de 2024 20.501 lei în creștere față de 2024 117.548 lei 234.996 lei 332.043 lei 1
2024 76.734 lei în scădere față de 2023 −143.213 lei în scădere față de 2023 9.438 lei în scădere față de 2023 117.134 lei 61.370 lei 169.066 lei 1
2023 141.806 lei în scădere față de 2022 −134.958 lei în scădere față de 2022 17.810 lei în scădere față de 2022 259.863 lei 70.226 lei 312.279 lei 1
2022 507.278 lei în scădere față de 2021 246.669 lei în scădere față de 2021 31.110 lei în scădere față de 2021 458.758 lei 101.111 lei 528.759 lei 1
2021 563.718 lei în creștere față de 2020 392.806 lei în scădere față de 2020 42.205 lei în creștere față de 2020 561.599 lei 325.854 lei 845.248 lei 1
2020 516.357 lei în creștere față de 2019 425.724 lei în creștere față de 2019 26.775 lei în creștere față de 2019 304.436 lei 374.782 lei 652.443 lei 1
2019 333.796 lei în creștere față de 2018 275.930 lei în creștere față de 2018 18.489 lei în creștere față de 2018 29.502 lei 360.968 lei 371.981 lei —
2018 101.232 lei 95.831 lei 701 lei 13.853 lei 82.899 lei 96.051 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare