KANTALL SOLUTIONS S.R.L.

KANTALL SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41399538, Nr. Reg. Com. J40/9286/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8299 - Alte activitati de servicii suport pentru intreprinderi n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 16 iulie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. PUCHENI, NR.139-149, CAMERA 2, BL.7, AP.6. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
KANTALL SOLUTIONS S.R.L.
CUI
41399538
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/9286/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 iulie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. PUCHENI, NR.139-149, CAMERA 2, BL.7, AP.6
Cod CAEN
8299
Domeniu de activitate
Alte activitati de servicii suport pentru intreprinderi n.c.a.

Situații financiare

În 2025, KANTALL SOLUTIONS S.R.L. a raportat o pierdere netă de 2.038 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 253.069 lei2020 · Cifra de afaceri: 243.496 lei2021 · Cifra de afaceri: 222.928 lei2022 · Cifra de afaceri: 423.646 lei2023 · Cifra de afaceri: 118.707 lei2019 · Profit net: 237.111 lei2020 · Profit net: 212.493 lei2021 · Profit net: 193.852 lei2022 · Profit net: 383.041 lei2023 · Profit net: 80.613 lei2024 · Profit net: −2.082 lei2025 · Profit net: −2.038 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 253.069 lei20192020: 243.496 lei20202021: 222.928 lei20212022: 423.646 lei424 mii20222023: 118.707 lei119 mii2023
Profit net lei
2019: 237.111 lei20192020: 212.493 lei20202021: 193.852 lei20212022: 383.041 lei383 mii20222023: 80.613 lei20232024: −2.082 lei−2 mii20242025: −2.038 lei−2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru KANTALL SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −2.038 lei în creștere față de 2024 17.967 lei în creștere față de 2024 — 1.121.157 lei 1.103.190 lei —
2024 — −2.082 lei în scădere față de 2023 2.088 lei în scădere față de 2023 — 1.107.316 lei 1.105.228 lei —
2023 118.707 lei în scădere față de 2022 80.613 lei în scădere față de 2022 4.160 lei în creștere față de 2022 — 1.111.470 lei 1.107.310 lei 1
2022 423.646 lei în creștere față de 2021 383.041 lei în creștere față de 2021 3.348 lei în scădere față de 2021 — 1.030.045 lei 1.026.697 lei 1
2021 222.928 lei în scădere față de 2020 193.852 lei în scădere față de 2020 4.244 lei în scădere față de 2020 146 lei 647.753 lei 643.655 lei 1
2020 243.496 lei în scădere față de 2019 212.493 lei în scădere față de 2019 5.656 lei în scădere față de 2019 397 lei 455.063 lei 449.804 lei 1
2019 253.069 lei 237.111 lei 6.452 lei 648 lei 243.115 lei 237.311 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare