KARVELAS LTD S.R.L.

KARVELAS LTD S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dâmboviţa, România. Date de identificare: CUI 41096623, Nr. Reg. Com. J15/952/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4621 - Comert cu ridicata al cerealelor, semintelor, furajelor si tutunului neprelucrat. Societatea a fost înființată la data de 10 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. MAIOR CORAVU ION, NR.4, cod poștal 130092. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
KARVELAS LTD S.R.L.
CUI
41096623
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J15/952/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 mai 2019
Județ
Dâmbovița
Sediul social
JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. MAIOR CORAVU ION, NR.4
Cod poștal
130092
Cod CAEN
4621
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al cerealelor, semintelor, furajelor si tutunului neprelucrat

Situații financiare

În 2025, KARVELAS LTD S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 26.100.889 lei, un profit net de 44.299 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10,0 mil.010,0 mil.20,0 mil.30,0 mil.40,0 mil.20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 4.012.513 lei2021 · Cifra de afaceri: 14.463.105 lei2022 · Cifra de afaceri: 34.256.285 lei2023 · Cifra de afaceri: 22.114.933 lei2024 · Cifra de afaceri: 20.765.474 lei2025 · Cifra de afaceri: 26.100.889 lei2019 · Profit net: −165.339 lei2020 · Profit net: −494.766 lei2021 · Profit net: 607.416 lei2022 · Profit net: 2.299.207 lei2023 · Profit net: −402.988 lei2024 · Profit net: 697.530 lei2025 · Profit net: 44.299 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 4.012.513 lei20202021: 14.463.105 lei20212022: 34.256.285 lei34,3 mil.20222023: 22.114.933 lei20232024: 20.765.474 lei20242025: 26.100.889 lei26,1 mil.2025
Profit net lei
2019: −165.339 lei20192020: −494.766 lei−495 mii20202021: 607.416 lei20212022: 2.299.207 lei2,3 mil.20222023: −402.988 lei20232024: 697.530 lei20242025: 44.299 lei44 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru KARVELAS LTD S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 26.100.889 lei în creștere față de 2024 44.299 lei în scădere față de 2024 10.807.544 lei în creștere față de 2024 6.772 lei 13.428.838 lei 2.631.135 lei 2
2024 20.765.474 lei în scădere față de 2023 697.530 lei în creștere față de 2023 8.788.612 lei în scădere față de 2023 4.108 lei 11.371.341 lei 2.586.837 lei 2
2023 22.114.933 lei în scădere față de 2022 −402.988 lei în scădere față de 2022 10.474.809 lei în scădere față de 2022 — 12.361.926 lei 1.889.307 lei 2
2022 34.256.285 lei în creștere față de 2021 2.299.207 lei în creștere față de 2021 15.858.249 lei în creștere față de 2021 41.908 lei 18.108.636 lei 2.292.295 lei 2
2021 14.463.105 lei în creștere față de 2020 607.416 lei în creștere față de 2020 9.268.946 lei în creștere față de 2020 92.198 lei 9.169.836 lei −6.912 lei 2
2020 4.012.513 lei −494.766 lei în scădere față de 2019 3.304.646 lei în creștere față de 2019 142.730 lei 2.547.588 lei −614.328 lei 2
2019 — −165.339 lei 628.003 lei 194.109 lei 314.332 lei −119.562 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare