KENZO SAFE TRANSPORT S.R.L.

KENZO SAFE TRANSPORT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 43370996, Nr. Reg. Com. J40/16125/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4939 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 24 noiembrie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, B-DUL METALURGIEI, NR.132, DEMISOL, BL.C2, SC.1, AP.8. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
KENZO SAFE TRANSPORT S.R.L.
CUI
43370996
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/16125/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 noiembrie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, B-DUL METALURGIEI, NR.132, DEMISOL, BL.C2, SC.1, AP.8
Cod CAEN
4939
Domeniu de activitate
Alte transporturi terestre de calatori n.c.a.

Situații financiare

În 2025, KENZO SAFE TRANSPORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 885.623 lei, o pierdere netă de 65.166 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 142.138 lei2022 · Cifra de afaceri: 376.782 lei2023 · Cifra de afaceri: 410.365 lei2024 · Cifra de afaceri: 696.071 lei2025 · Cifra de afaceri: 885.623 lei2020 · Profit net: −50 lei2021 · Profit net: 94.066 lei2022 · Profit net: 151.763 lei2023 · Profit net: −9.410 lei2024 · Profit net: −16.356 lei2025 · Profit net: −65.166 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 142.138 lei20212022: 376.782 lei20222023: 410.365 lei20232024: 696.071 lei20242025: 885.623 lei886 mii2025
Profit net lei
2020: −50 lei20202021: 94.066 lei20212022: 151.763 lei152 mii20222023: −9.410 lei20232024: −16.356 lei20242025: −65.166 lei−65 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru KENZO SAFE TRANSPORT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 885.623 lei în creștere față de 2024 −65.166 lei în scădere față de 2024 182.100 lei în creștere față de 2024 — 91.368 lei −90.732 lei 3 în creștere față de 2024
2024 696.071 lei în creștere față de 2023 −16.356 lei în scădere față de 2023 26.408 lei în scădere față de 2023 — 842 lei −25.566 lei 1
2023 410.365 lei în creștere față de 2022 −9.410 lei în scădere față de 2022 39.373 lei în creștere față de 2022 — 30.163 lei −9.210 lei 1
2022 376.782 lei în creștere față de 2021 151.763 lei în creștere față de 2021 11.044 lei în creștere față de 2021 — 257.023 lei 245.979 lei 1
2021 142.138 lei 94.066 lei în creștere față de 2020 3.816 lei în creștere față de 2020 — 98.032 lei 94.216 lei —
2020 — −50 lei 200 lei 102 lei 248 lei 150 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare