KEVIN WINDOW CLEANING S.R.L.

Inactivă fiscal din 25 august 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

KEVIN WINDOW CLEANING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 41258210, Nr. Reg. Com. J22/2127/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8121 - Activitati generale de curatenie a cladirilor. Societatea a fost înființată la data de 12 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. EGALITĂŢII, NR.28, BL.802, SC.B, ET.1, AP.4. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 25 august 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
KEVIN WINDOW CLEANING S.R.L.
CUI
41258210
Stare
Inactivă fiscal din 25 august 2026
Nr. Registrul Comerțului
J22/2127/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 iunie 2019
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. EGALITĂŢII, NR.28, BL.802, SC.B, ET.1, AP.4
Cod CAEN
8121
Domeniu de activitate
Activitati generale de curatenie a cladirilor

Situații financiare

În 2024, KEVIN WINDOW CLEANING S.R.L. a raportat o pierdere netă de 7.719 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii−5 mii05 mii10 mii15 mii2019202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 13.223 lei2021 · Cifra de afaceri: 4.817 lei2019 · Profit net: −2.013 lei2020 · Profit net: 2.045 lei2021 · Profit net: −472 lei2022 · Profit net: −2.256 lei2023 · Profit net: −1.625 lei2024 · Profit net: −7.719 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 13.223 lei13 mii20202021: 4.817 lei5 mii2021
Profit net lei
2019: −2.013 lei20192020: 2.045 lei2 mii20202021: −472 lei20212022: −2.256 lei20222023: −1.625 lei20232024: −7.719 lei−8 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru KEVIN WINDOW CLEANING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −7.719 lei în scădere față de 2023 13.736 lei în creștere față de 2023 1.896 lei — −11.840 lei —
2023 — −1.625 lei în creștere față de 2022 11.333 lei în creștere față de 2022 1.896 lei 5.316 lei −4.121 lei —
2022 — −2.256 lei în scădere față de 2021 11.310 lei în creștere față de 2021 3.521 lei 5.293 lei −2.496 lei —
2021 4.817 lei în scădere față de 2020 −472 lei în scădere față de 2020 10.691 lei în creștere față de 2020 5.146 lei 5.305 lei −240 lei —
2020 13.223 lei 2.045 lei în creștere față de 2019 5.474 lei în creștere față de 2019 — 5.706 lei 232 lei —
2019 — −2.013 lei 2.604 lei — 791 lei −1.813 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare