KINETIC VISION STUDIO S.R.L.

KINETIC VISION STUDIO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 45538159, Nr. Reg. Com. J2022000127202. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8695 - Activitati de inchirierea si leasing cu alte masini, echipamente si bunuri tangibile n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 27 ianuarie 2022. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. BORHANCIULUI, NR.26, SC.3, AP.48, cod poștal 400426. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
KINETIC VISION STUDIO S.R.L.
CUI
45538159
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2022000127202
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 ianuarie 2022
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. BORHANCIULUI, NR.26, SC.3, AP.48
Cod poștal
400426
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8695
Domeniu de activitate
Activitati de inchirierea si leasing cu alte masini, echipamente si bunuri tangibile n.c.a.

Situații financiare

În 2025, KINETIC VISION STUDIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 297.028 lei, un profit net de 49.927 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii20222023202420252022 · Cifra de afaceri: 74.320 lei2023 · Cifra de afaceri: 157.798 lei2024 · Cifra de afaceri: 215.699 lei2025 · Cifra de afaceri: 297.028 lei2022 · Profit net: 36.804 lei2023 · Profit net: 59.597 lei2024 · Profit net: 63.124 lei2025 · Profit net: 49.927 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 74.320 lei20222023: 157.798 lei20232024: 215.699 lei20242025: 297.028 lei297 mii2025
Profit net lei
2022: 36.804 lei20222023: 59.597 lei20232024: 63.124 lei63 mii20242025: 49.927 lei50 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru KINETIC VISION STUDIO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 297.028 lei în creștere față de 2024 49.927 lei în scădere față de 2024 49.168 lei în creștere față de 2024 22.807 lei 26.601 lei 240 lei 1
2024 215.699 lei în creștere față de 2023 63.124 lei în creștere față de 2023 46.749 lei în creștere față de 2023 — 46.989 lei 240 lei 1
2023 157.798 lei în creștere față de 2022 59.597 lei în creștere față de 2022 24.790 lei în creștere față de 2022 — 84.627 lei 59.837 lei 1
2022 74.320 lei 36.804 lei 2.879 lei 4.847 lei 34.911 lei 37.004 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare