KITENBAT S.R.L.

KITENBAT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39099733, Nr. Reg. Com. J40/4253/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4329 - Alte lucrari de instalatii pentru constructii. Societatea a fost înființată la data de 28 martie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. GRIGORE C. MOISIL, NR.8, BL.9, SC.E, ET.10, AP.275, cod poștal 023795. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
KITENBAT S.R.L.
CUI
39099733
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/4253/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 martie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. GRIGORE C. MOISIL, NR.8, BL.9, SC.E, ET.10, AP.275
Cod poștal
023795
Cod CAEN
4329
Domeniu de activitate
Alte lucrari de instalatii pentru constructii

Situații financiare

În 2025, KITENBAT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 6.751 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 383.439 lei2019 · Cifra de afaceri: 1.184.621 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.435.299 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.609.591 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.877.762 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.931.302 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.975.829 lei2018 · Profit net: 371.404 lei2019 · Profit net: 1.063.713 lei2020 · Profit net: 1.227.307 lei2021 · Profit net: 1.423.284 lei2022 · Profit net: 2.048.407 lei2023 · Profit net: 1.865.002 lei2024 · Profit net: 1.849.133 lei2025 · Profit net: −6.751 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 383.439 lei20182019: 1.184.621 lei20192020: 1.435.299 lei20202021: 1.609.591 lei20212022: 1.877.762 lei20222023: 1.931.302 lei20232024: 1.975.829 lei2,0 mil.2024
Profit net lei
2018: 371.404 lei'182019: 1.063.713 lei'192020: 1.227.307 lei'202021: 1.423.284 lei'212022: 2.048.407 lei2,0 mil.'222023: 1.865.002 lei'232024: 1.849.133 lei'242025: −6.751 lei−7 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru KITENBAT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −6.751 lei în scădere față de 2024 72.443 lei în scădere față de 2024 — 84.821 lei 12.378 lei 1
2024 1.975.829 lei în creștere față de 2023 1.849.133 lei în scădere față de 2023 879.645 lei în creștere față de 2023 — 2.729.018 lei 1.849.373 lei 1
2023 1.931.302 lei în creștere față de 2022 1.865.002 lei în scădere față de 2022 25.443 lei în scădere față de 2022 — 1.890.685 lei 1.865.242 lei 1
2022 1.877.762 lei în creștere față de 2021 2.048.407 lei în creștere față de 2021 236.476 lei în scădere față de 2021 — 2.285.123 lei 2.048.647 lei 1
2021 1.609.591 lei în creștere față de 2020 1.423.284 lei în creștere față de 2020 1.279.341 lei în creștere față de 2020 239.535 lei 4.348.613 lei 3.311.776 lei 1
2020 1.435.299 lei în creștere față de 2019 1.227.307 lei în creștere față de 2019 6.831 lei în scădere față de 2019 390.790 lei 2.278.665 lei 2.662.624 lei 1
2019 1.184.621 lei în creștere față de 2018 1.063.713 lei în creștere față de 2018 488.026 lei în creștere față de 2018 542.064 lei 1.361.497 lei 1.435.317 lei 1
2018 383.439 lei 371.404 lei 17.828 lei 198 lei 389.234 lei 371.604 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare