KLARASART S.R.L.

KLARASART S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 40377205, Nr. Reg. Com. J29/70/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1413 - Fabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp). Societatea a fost înființată la data de 7 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, ORŞ. VĂLENII DE MUNTE, STR. ANTON PANN, NR.39A, cod poștal 106400. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
KLARASART S.R.L.
CUI
40377205
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/70/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 ianuarie 2019
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, ORŞ. VĂLENII DE MUNTE, STR. ANTON PANN, NR.39A
Cod poștal
106400
Cod CAEN
1413
Domeniu de activitate
Fabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp)

Situații financiare

În 2025, KLARASART S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 287.633 lei, o pierdere netă de 240.183 lei și un număr mediu de 8 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 186.935 lei2021 · Cifra de afaceri: 240.760 lei2022 · Cifra de afaceri: 196.247 lei2023 · Cifra de afaceri: 257.168 lei2024 · Cifra de afaceri: 251.204 lei2025 · Cifra de afaceri: 287.633 lei2019 · Profit net: −13.093 lei2020 · Profit net: 33.109 lei2021 · Profit net: −72.409 lei2022 · Profit net: −167.888 lei2023 · Profit net: −80.711 lei2024 · Profit net: −174.101 lei2025 · Profit net: −240.183 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 186.935 lei20202021: 240.760 lei20212022: 196.247 lei20222023: 257.168 lei20232024: 251.204 lei20242025: 287.633 lei288 mii2025
Profit net lei
2019: −13.093 lei20192020: 33.109 lei33 mii20202021: −72.409 lei20212022: −167.888 lei20222023: −80.711 lei20232024: −174.101 lei20242025: −240.183 lei−240 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru KLARASART S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 287.633 lei în creștere față de 2024 −240.183 lei în scădere față de 2024 925.135 lei în creștere față de 2024 64.823 lei 205.167 lei −715.087 lei 8 în creștere față de 2024
2024 251.204 lei în scădere față de 2023 −174.101 lei în scădere față de 2023 660.264 lei în creștere față de 2023 89.283 lei 181.115 lei −474.893 lei 7 în creștere față de 2023
2023 257.168 lei în creștere față de 2022 −80.711 lei în creștere față de 2022 537.998 lei în creștere față de 2022 115.970 lei 231.348 lei −300.792 lei 6 în scădere față de 2022
2022 196.247 lei în scădere față de 2021 −167.888 lei în scădere față de 2021 417.028 lei în creștere față de 2021 138.925 lei 193.219 lei −220.081 lei 9 în scădere față de 2021
2021 240.760 lei în creștere față de 2020 −72.409 lei în scădere față de 2020 171.878 lei în scădere față de 2020 164.898 lei 115.069 lei −52.193 lei 10 în creștere față de 2020
2020 186.935 lei 33.109 lei în creștere față de 2019 306.128 lei în creștere față de 2019 187.356 lei 324.355 lei 20.216 lei 7
2019 — −13.093 lei 217.403 lei 201.287 lei 203.223 lei −12.893 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare