KLOSS STYL M12 S.R.L.

Inactivă fiscal din 28 martie 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

KLOSS STYL M12 S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 39943475, Nr. Reg. Com. J04/1466/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1071 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 2 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, SAT RĂSTOACA COM. RĂCĂCIUNI, RĂSTOACA, NR.40, cod poștal 607486. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 28 martie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
KLOSS STYL M12 S.R.L.
CUI
39943475
Stare
Inactivă fiscal din 28 martie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J04/1466/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 octombrie 2018
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, SAT RĂSTOACA COM. RĂCĂCIUNI, RĂSTOACA, NR.40
Cod poștal
607486
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1071
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2023, KLOSS STYL M12 S.R.L. a raportat o pierdere netă de 724 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−60 mii−40 mii−20 mii020 mii40 mii20192021202220232019 · Cifra de afaceri: 35.914 lei2022 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Profit net: −44.801 lei2021 · Profit net: −200 lei2022 · Profit net: −150 lei2023 · Profit net: −724 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 35.914 lei36 mii20192022: 0 lei02022
Profit net lei
2019: −44.801 lei−45 mii20192021: −200 lei20212022: −150 lei20222023: −724 lei−7242023
Indicatori financiari pe ani pentru KLOSS STYL M12 S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 — −724 lei în scădere față de 2022 46.325 lei în creștere față de 2022 — −790 lei −47.115 lei —
2022 0 lei −150 lei în creștere față de 2021 45.601 lei în creștere față de 2021 0 lei −790 lei −46.391 lei 0
2021 — −200 lei în creștere față de 2019 45.301 lei în creștere față de 2019 — −940 lei −46.241 lei —
2019 35.914 lei −44.801 lei 44.444 lei — −940 lei −45.384 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare