KSRS 2MOVE HOPE SERV S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 41239219, Nr. Reg. Com. J2019002570235. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1626 - Alte activitati recreative si distractive n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 7 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, BLD. PIPERA, NR.1-VIII C, AP.12, cod poștal 077190. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- KSRS 2MOVE HOPE SERV S.R.L.
- CUI
- 41239219
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2019002570235
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 7 iunie 2019
- Județ
- Ilfov
- Sediul social
- JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, BLD. PIPERA, NR.1-VIII C, AP.12
- Cod poștal
- 077190
- Cod CAEN
- 1626
- Domeniu de activitate
- Alte activitati recreative si distractive n.c.a.
Situații financiare
În 2025, KSRS 2MOVE HOPE SERV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 101.882 lei, o pierdere netă de 80.893 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 101.882 lei în creștere față de 2024 | −80.893 lei în scădere față de 2024 | 449.729 lei în creștere față de 2024 | 206.344 lei | 49.769 lei | −193.616 lei | 2 |
| 2024 | 18.651 lei | −50.063 lei în scădere față de 2023 | 402.786 lei în creștere față de 2023 | 234.937 lei | 54.951 lei | −112.723 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei | 101.451 lei | 36.383 lei | 2.408 lei | −62.660 lei | — |
| 2022 | — | 0 lei în creștere față de 2021 | 101.451 lei | 36.383 lei | 2.408 lei | −62.660 lei | — |
| 2021 | — | −17.296 lei în creștere față de 2020 | 101.451 lei în scădere față de 2020 | 36.383 lei | 2.408 lei | −62.660 lei | — |
| 2020 | 1.160 lei în creștere față de 2019 | −27.636 lei în scădere față de 2019 | 123.636 lei în creștere față de 2019 | 75.829 lei | 2.442 lei | −45.365 lei | — |
| 2019 | 550 lei | −17.929 lei | 57.127 lei | 38.476 lei | 600 lei | −17.729 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
