L & A MODA SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 17199138, Nr. Reg. Com. J2005000361124. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1421 - Fabricarea de articole confectionate din textile (cu exceptia imbracamintei si lenjeriei de corp). Societatea a fost înființată la data de 4 februarie 2005. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. GRUIA, NR.58, AP.4, cod poștal 400171. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- L & A MODA SRL
- CUI
- 17199138
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2005000361124
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 4 februarie 2005
- Județ
- Cluj
- Sediul social
- JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. GRUIA, NR.58, AP.4
- Cod poștal
- 400171
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 1421
- Domeniu de activitate
- Fabricarea de articole confectionate din textile (cu exceptia imbracamintei si lenjeriei de corp)
Situații financiare
În 2025, L & A MODA SRL a raportat un profit net de 0 lei și un număr mediu de 0 salariați.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | 152.429 lei | — | 322 lei | −152.107 lei | 0 |
| 2024 | — | 0 lei | 152.429 lei | — | 322 lei | −152.107 lei | 0 |
| 2023 | — | 0 lei în creștere față de 2022 | 152.429 lei | — | 322 lei | −152.107 lei | 0 |
| 2022 | — | −50 lei | 152.429 lei în creștere față de 2021 | — | 322 lei | −152.107 lei | 0 |
| 2021 | 0 lei | −50 lei în scădere față de 2020 | 152.379 lei în creștere față de 2020 | — | 322 lei | −152.057 lei | 0 |
| 2020 | — | 0 lei | 152.339 lei | — | 332 lei | −152.007 lei | 0 |
| 2018 | — | 0 lei în creștere față de 2017 | 152.339 lei | — | 332 lei | −152.007 lei | 0 |
| 2017 | — | −416 lei în scădere față de 2016 | 152.339 lei în creștere față de 2016 | — | 332 lei | −152.007 lei | 0 |
| 2016 | — | −19 lei | 152.294 lei | — | 703 lei | −151.591 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
