L & C FINISARI CONSTRUCTII S.R.L.

L & C FINISARI CONSTRUCTII S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bihor, România. Date de identificare: CUI 41906681, Nr. Reg. Com. J05/2641/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4339 - Alte lucrari de finisare. Societatea a fost înființată la data de 15 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. DR. LOUIS PASTEUR, NR.42B, ET.3, AP.16. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
L & C FINISARI CONSTRUCTII S.R.L.
CUI
41906681
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J05/2641/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 noiembrie 2019
Județ
Bihor
Sediul social
JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. DR. LOUIS PASTEUR, NR.42B, ET.3, AP.16
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4339
Domeniu de activitate
Alte lucrari de finisare

Situații financiare

În 2025, L & C FINISARI CONSTRUCTII S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 61.712 lei, o pierdere netă de 30.122 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 10.000 lei2020 · Cifra de afaceri: 298.253 lei2021 · Cifra de afaceri: 276.464 lei2022 · Cifra de afaceri: 284.300 lei2023 · Cifra de afaceri: 272.757 lei2024 · Cifra de afaceri: 145.207 lei2025 · Cifra de afaceri: 61.712 lei2019 · Profit net: 3.120 lei2020 · Profit net: 89.767 lei2021 · Profit net: 58.316 lei2022 · Profit net: −10.235 lei2023 · Profit net: −38.617 lei2024 · Profit net: −6.345 lei2025 · Profit net: −30.122 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 10.000 lei20192020: 298.253 lei298 mii20202021: 276.464 lei20212022: 284.300 lei20222023: 272.757 lei20232024: 145.207 lei20242025: 61.712 lei62 mii2025
Profit net lei
2019: 3.120 lei20192020: 89.767 lei90 mii20202021: 58.316 lei20212022: −10.235 lei20222023: −38.617 lei−39 mii20232024: −6.345 lei20242025: −30.122 lei−30 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru L & C FINISARI CONSTRUCTII S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 61.712 lei în scădere față de 2024 −30.122 lei în scădere față de 2024 9.828 lei în creștere față de 2024 1.677 lei 41.354 lei 36.084 lei 1 în scădere față de 2024
2024 145.207 lei în scădere față de 2023 −6.345 lei în creștere față de 2023 5.948 lei în scădere față de 2023 5.206 lei 64.067 lei 66.206 lei 2 în scădere față de 2023
2023 272.757 lei în scădere față de 2022 −38.617 lei în scădere față de 2022 23.197 lei în creștere față de 2022 9.521 lei 83.346 lei 72.551 lei 4 în scădere față de 2022
2022 284.300 lei în creștere față de 2021 −10.235 lei în scădere față de 2021 22.886 lei în creștere față de 2021 3.652 lei 128.522 lei 111.168 lei 5 în creștere față de 2021
2021 276.464 lei în scădere față de 2020 58.316 lei în scădere față de 2020 18.867 lei în scădere față de 2020 32 lei 169.957 lei 151.403 lei 4 în creștere față de 2020
2020 298.253 lei în creștere față de 2019 89.767 lei în creștere față de 2019 32.384 lei în creștere față de 2019 — 125.190 lei 93.087 lei 3 în creștere față de 2019
2019 10.000 lei 3.120 lei 6.799 lei 222 lei 9.897 lei 3.320 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare