LA BEN TANASA S.R.L.

LA BEN TANASA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 41783430, Nr. Reg. Com. J2019003250220. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 18 octombrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, ORŞ. HÂRLĂU, STR. BOGDAN VODĂ, NR.10, cod poștal 705100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LA BEN TANASA S.R.L.
CUI
41783430
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019003250220
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 octombrie 2019
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, ORŞ. HÂRLĂU, STR. BOGDAN VODĂ, NR.10
Cod poștal
705100
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, LA BEN TANASA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 343.874 lei, o pierdere netă de 48.440 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 40.711 lei2020 · Cifra de afaceri: 158.674 lei2021 · Cifra de afaceri: 447.713 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.578.611 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.240.001 lei2024 · Cifra de afaceri: 932.163 lei2025 · Cifra de afaceri: 343.874 lei2019 · Profit net: 38.847 lei2020 · Profit net: 52.442 lei2021 · Profit net: 215.620 lei2022 · Profit net: 1.025.881 lei2023 · Profit net: 843.273 lei2024 · Profit net: 265.962 lei2025 · Profit net: −48.440 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 40.711 lei20192020: 158.674 lei20202021: 447.713 lei20212022: 1.578.611 lei1,6 mil.20222023: 1.240.001 lei20232024: 932.163 lei20242025: 343.874 lei344 mii2025
Profit net lei
2019: 38.847 lei20192020: 52.442 lei20202021: 215.620 lei20212022: 1.025.881 lei1,0 mil.20222023: 843.273 lei20232024: 265.962 lei20242025: −48.440 lei−48 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LA BEN TANASA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 343.874 lei în scădere față de 2024 −48.440 lei în scădere față de 2024 960.571 lei în creștere față de 2024 118.013 lei 910.480 lei 67.922 lei 2
2024 932.163 lei în scădere față de 2023 265.962 lei în scădere față de 2023 785.568 lei în creștere față de 2023 130.055 lei 1.071.875 lei 416.362 lei 2 în creștere față de 2023
2023 1.240.001 lei în scădere față de 2022 843.273 lei în scădere față de 2022 97.159 lei în scădere față de 2022 166.574 lei 832.167 lei 901.582 lei 1 în scădere față de 2022
2022 1.578.611 lei în creștere față de 2021 1.025.881 lei în creștere față de 2021 584.923 lei în creștere față de 2021 12.926 lei 1.598.278 lei 1.026.281 lei 2
2021 447.713 lei în creștere față de 2020 215.620 lei în creștere față de 2020 28.907 lei în creștere față de 2020 13.112 lei 322.904 lei 307.109 lei 2 în creștere față de 2020
2020 158.674 lei în creștere față de 2019 52.442 lei în creștere față de 2019 3.716 lei în creștere față de 2019 0 lei 95.205 lei 91.489 lei 0
2019 40.711 lei 38.847 lei 2.221 lei — 41.268 lei 39.047 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare