LACE LATELIER S.R.L.

LACE LATELIER S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dâmboviţa, România. Date de identificare: CUI 40061120, Nr. Reg. Com. J15/1262/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1413 - Fabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp). Societatea a fost înființată la data de 26 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. PĂDURII, NR.50, CARTIER PRISEACA. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LACE LATELIER S.R.L.
CUI
40061120
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J15/1262/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 octombrie 2018
Județ
Dâmbovița
Sediul social
JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. PĂDURII, NR.50, CARTIER PRISEACA
Cod CAEN
1413
Domeniu de activitate
Fabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp)

Situații financiare

În 2025, LACE LATELIER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 568.037 lei, o pierdere netă de 60.927 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 800 lei2019 · Cifra de afaceri: 5.720 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.336.451 lei2021 · Cifra de afaceri: 456.349 lei2022 · Cifra de afaceri: 499.522 lei2023 · Cifra de afaceri: 487.900 lei2024 · Cifra de afaceri: 420.300 lei2025 · Cifra de afaceri: 568.037 lei2018 · Profit net: 525 lei2019 · Profit net: −49.292 lei2020 · Profit net: 953.252 lei2021 · Profit net: −65.550 lei2022 · Profit net: −60.296 lei2023 · Profit net: −29.943 lei2024 · Profit net: −80.818 lei2025 · Profit net: −60.927 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 800 lei'182019: 5.720 lei'192020: 2.336.451 lei2,3 mil.'202021: 456.349 lei'212022: 499.522 lei'222023: 487.900 lei'232024: 420.300 lei'242025: 568.037 lei568 mii'25
Profit net lei
2018: 525 lei'182019: −49.292 lei'192020: 953.252 lei953 mii'202021: −65.550 lei'212022: −60.296 lei'222023: −29.943 lei'232024: −80.818 lei−81 mii'242025: −60.927 lei−61 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru LACE LATELIER S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 568.037 lei în creștere față de 2024 −60.927 lei în creștere față de 2024 431.500 lei în creștere față de 2024 72.640 lei 136.806 lei −222.054 lei 5 în creștere față de 2024
2024 420.300 lei în scădere față de 2023 −80.818 lei în scădere față de 2023 389.369 lei în creștere față de 2023 94.483 lei 133.759 lei −161.127 lei 4
2023 487.900 lei în scădere față de 2022 −29.943 lei în creștere față de 2022 313.780 lei în scădere față de 2022 102.426 lei 131.551 lei −80.309 lei 4
2022 499.522 lei în creștere față de 2021 −60.296 lei în creștere față de 2021 391.116 lei în scădere față de 2021 136.966 lei 203.219 lei −50.366 lei 4 în creștere față de 2021
2021 456.349 lei în scădere față de 2020 −65.550 lei în scădere față de 2020 473.911 lei în creștere față de 2020 139.638 lei 343.981 lei 9.930 lei 3
2020 2.336.451 lei în creștere față de 2019 953.252 lei în creștere față de 2019 6.857 lei în scădere față de 2019 150.787 lei 760.732 lei 904.884 lei 3 în creștere față de 2019
2019 5.720 lei în creștere față de 2018 −49.292 lei în scădere față de 2018 218.995 lei în creștere față de 2018 164.768 lei 5.860 lei −48.367 lei 2 în creștere față de 2018
2018 800 lei 525 lei 24 lei — 749 lei 725 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare