LAMURA S.R.L.

LAMURA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 41662579, Nr. Reg. Com. J2019001464203. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3100 - Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice. Societatea a fost înființată la data de 19 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, BLD. 22 DECEMBRIE, NR.62. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LAMURA S.R.L.
CUI
41662579
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001464203
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 septembrie 2019
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, BLD. 22 DECEMBRIE, NR.62
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
3100
Domeniu de activitate
Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice

Situații financiare

În 2025, LAMURA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 326.024 lei, un profit net de 98.253 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 55.169 lei2020 · Cifra de afaceri: 24.479 lei2021 · Cifra de afaceri: 0 lei2022 · Cifra de afaceri: 42.806 lei2023 · Cifra de afaceri: 0 lei2024 · Cifra de afaceri: 0 lei2025 · Cifra de afaceri: 326.024 lei2019 · Profit net: −6.753 lei2020 · Profit net: −14.570 lei2021 · Profit net: −299 lei2022 · Profit net: −2.059 lei2023 · Profit net: 0 lei2024 · Profit net: 0 lei2025 · Profit net: 98.253 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 55.169 lei20192020: 24.479 lei20202021: 0 lei20212022: 42.806 lei20222023: 0 lei20232024: 0 lei20242025: 326.024 lei326 mii2025
Profit net lei
2019: −6.753 lei20192020: −14.570 lei−15 mii20202021: −299 lei20212022: −2.059 lei20222023: 0 lei20232024: 0 lei20242025: 98.253 lei98 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LAMURA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 326.024 lei în creștere față de 2024 98.253 lei în creștere față de 2024 34.917 lei în creștere față de 2024 45.349 lei 64.340 lei 74.772 lei —
2024 0 lei 0 lei 23.481 lei 0 lei 0 lei −23.481 lei 0
2023 0 lei în scădere față de 2022 0 lei în creștere față de 2022 23.481 lei 0 lei 0 lei −23.481 lei 0
2022 42.806 lei în creștere față de 2021 −2.059 lei în scădere față de 2021 23.481 lei în scădere față de 2021 0 lei 0 lei −23.481 lei 0
2021 0 lei în scădere față de 2020 −299 lei în creștere față de 2020 65.224 lei 224 lei 43.578 lei −21.422 lei 0 în scădere față de 2020
2020 24.479 lei în scădere față de 2019 −14.570 lei în scădere față de 2019 65.224 lei în creștere față de 2019 524 lei 43.577 lei −21.123 lei 1
2019 55.169 lei −6.753 lei 38.539 lei 823 lei 31.163 lei −6.553 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare