LAND IMPROVEMENT WORKS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 39911384, Nr. Reg. Com. J2018002616134. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4291 - Constructii hidrotehnice. Societatea a fost înființată la data de 25 septembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, ALEEA MĂRGĂRITARELOR, NR.5, BL.25, SC.C, ET.1, AP.46, cod poștal 900471. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- LAND IMPROVEMENT WORKS S.R.L.
- CUI
- 39911384
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2018002616134
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 25 septembrie 2018
- Județ
- Constanța
- Sediul social
- JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, ALEEA MĂRGĂRITARELOR, NR.5, BL.25, SC.C, ET.1, AP.46
- Cod poștal
- 900471
- Cod CAEN
- 4291
- Domeniu de activitate
- Constructii hidrotehnice
Situații financiare
În 2025, LAND IMPROVEMENT WORKS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 26.421 lei, o pierdere netă de 32.110 lei și un număr mediu de 1 salariat.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 26.421 lei în scădere față de 2024 | −32.110 lei în scădere față de 2024 | 215.270 lei în creștere față de 2024 | 20.111 lei | 85.132 lei | −110.027 lei | 1 |
| 2024 | 134.782 lei în scădere față de 2023 | 65.096 lei în scădere față de 2023 | 157.258 lei în scădere față de 2023 | 20.111 lei | 59.230 lei | −77.917 lei | 1 |
| 2023 | 171.745 lei în scădere față de 2022 | 87.388 lei în creștere față de 2022 | 192.237 lei în scădere față de 2022 | 20.111 lei | 29.113 lei | −143.013 lei | 1 în scădere față de 2022 |
| 2022 | 179.295 lei | −150.077 lei în scădere față de 2021 | 331.735 lei în creștere față de 2021 | 20.111 lei | 81.223 lei | −230.401 lei | 2 |
| 2021 | — | −15.838 lei în scădere față de 2020 | 150.046 lei în creștere față de 2020 | 69.008 lei | 714 lei | −80.324 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei în creștere față de 2019 | 134.353 lei | 69.008 lei | 859 lei | −64.486 lei | — |
| 2019 | 13.904 lei | −58.785 lei în scădere față de 2018 | 134.353 lei în creștere față de 2018 | 69.008 lei | 859 lei | −64.486 lei | — |
| 2018 | — | −5.901 lei | 8.037 lei | 0 lei | 2.336 lei | −5.701 lei | 1 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
