LANYS IMPEX SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 22453665, Nr. Reg. Com. J12/4160/2007. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1413 - Fabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp). Societatea a fost înființată la data de 25 septembrie 2007. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. BUFTEA, NR.2, cod poștal 400606. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- LANYS IMPEX SRL
- CUI
- 22453665
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J12/4160/2007
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 25 septembrie 2007
- Județ
- Cluj
- Sediul social
- JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. BUFTEA, NR.2
- Cod poștal
- 400606
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 1413
- Domeniu de activitate
- Fabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp)
Situații financiare
În 2025, LANYS IMPEX SRL a raportat un profit net de 0 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | 975.758 lei | 30.869 lei | 3.498 lei | −941.391 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei | 975.758 lei în scădere față de 2023 | 30.869 lei | 3.498 lei | −941.391 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei | 1.011.419 lei | 30.869 lei | 125.721 lei | −854.829 lei | — |
| 2022 | — | 0 lei | 1.011.419 lei | 30.869 lei | 125.721 lei | −854.829 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei | 1.011.419 lei în scădere față de 2020 | 30.869 lei | 125.721 lei | −854.829 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei în creștere față de 2019 | 1.016.843 lei în creștere față de 2019 | 30.869 lei | 131.145 lei | −854.829 lei | — |
| 2019 | — | −743 lei în creștere față de 2018 | 1.011.499 lei | 30.869 lei | 125.801 lei | −854.829 lei | — |
| 2018 | — | −2.159 lei în creștere față de 2017 | 1.011.499 lei în scădere față de 2017 | 31.612 lei | 125.801 lei | −854.086 lei | — |
| 2017 | 43.804 lei în scădere față de 2016 | −41.604 lei în creștere față de 2016 | 1.015.610 lei în creștere față de 2016 | 32.504 lei | 131.179 lei | −851.927 lei | 1 în scădere față de 2016 |
| 2016 | 201.528 lei | −377.465 lei | 959.383 lei | 74.238 lei | 73.801 lei | −811.344 lei | 4 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
