LARA SANTE FARM S.R.L.

LARA SANTE FARM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 18821483, Nr. Reg. Com. J23/74/2012. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4773 - Comert cu amanuntul al produselor farmaceutice, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 4 iulie 2006. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. OBAIE, NR.11A, cod poștal 077025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LARA SANTE FARM S.R.L.
CUI
18821483
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/74/2012
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 iulie 2006
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. OBAIE, NR.11A
Cod poștal
077025
Cod CAEN
4773
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al produselor farmaceutice, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, LARA SANTE FARM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 22.082 lei, o pierdere netă de 95.659 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 1.231.843 lei2017 · Cifra de afaceri: 513.296 lei2018 · Cifra de afaceri: 594.920 lei2019 · Cifra de afaceri: 685.483 lei2020 · Cifra de afaceri: 771.657 lei2021 · Cifra de afaceri: 851.363 lei2022 · Cifra de afaceri: 611.281 lei2023 · Cifra de afaceri: 544.515 lei2024 · Cifra de afaceri: 531.728 lei2025 · Cifra de afaceri: 22.082 lei2016 · Profit net: 314.280 lei2017 · Profit net: −104.222 lei2018 · Profit net: −60.499 lei2019 · Profit net: −35.176 lei2020 · Profit net: −5.541 lei2021 · Profit net: 17.925 lei2022 · Profit net: −41.240 lei2023 · Profit net: −69.677 lei2024 · Profit net: −71.622 lei2025 · Profit net: −95.659 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 1.231.843 lei1,2 mil.'162017: 513.296 lei'172018: 594.920 lei'182019: 685.483 lei'192020: 771.657 lei'202021: 851.363 lei'212022: 611.281 lei'222023: 544.515 lei'232024: 531.728 lei'242025: 22.082 lei22 mii'25
Profit net lei
2016: 314.280 lei314 mii'162017: −104.222 lei−104 mii'172018: −60.499 lei'182019: −35.176 lei'192020: −5.541 lei'202021: 17.925 lei'212022: −41.240 lei'222023: −69.677 lei'232024: −71.622 lei'242025: −95.659 lei−96 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru LARA SANTE FARM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 22.082 lei în scădere față de 2024 −95.659 lei în scădere față de 2024 318.637 lei în creștere față de 2024 18.121 lei 112.697 lei −187.819 lei 1
2024 531.728 lei în scădere față de 2023 −71.622 lei în scădere față de 2023 297.303 lei în scădere față de 2023 68.550 lei 136.513 lei −92.160 lei 1
2023 544.515 lei în scădere față de 2022 −69.677 lei în scădere față de 2022 381.758 lei în creștere față de 2022 168.979 lei 190.040 lei −20.538 lei 1 în scădere față de 2022
2022 611.281 lei în scădere față de 2021 −41.240 lei în scădere față de 2021 368.050 lei în creștere față de 2021 221.126 lei 195.725 lei 49.139 lei 2 în scădere față de 2021
2021 851.363 lei în creștere față de 2020 17.925 lei în creștere față de 2020 229.104 lei în creștere față de 2020 54.485 lei 264.511 lei 90.380 lei 3
2020 771.657 lei în creștere față de 2019 −5.541 lei în creștere față de 2019 160.732 lei în creștere față de 2019 55.749 lei 176.060 lei 72.454 lei 3
2019 685.483 lei în creștere față de 2018 −35.176 lei în creștere față de 2018 154.891 lei în creștere față de 2018 81.254 lei 170.884 lei 99.048 lei 3
2018 594.920 lei în creștere față de 2017 −60.499 lei în creștere față de 2017 153.834 lei în creștere față de 2017 107.177 lei 221.060 lei 176.277 lei 3 în scădere față de 2017
2017 513.296 lei în scădere față de 2016 −104.222 lei în scădere față de 2016 121.621 lei în creștere față de 2016 145.977 lei 211.325 lei 236.776 lei 4
2016 1.231.843 lei 314.280 lei 63.097 lei 129.363 lei 269.687 lei 340.999 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.