LARA ŞI BEN S.R.L.

LARA ŞI BEN S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 42223423, Nr. Reg. Com. J2020000128380. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 6 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, SAT STUPĂREI COM. MIHĂEŞTI, STR. HIDROCENTRALEI, NR.25, cod poștal 247388. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LARA ŞI BEN S.R.L.
CUI
42223423
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000128380
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 februarie 2020
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, SAT STUPĂREI COM. MIHĂEŞTI, STR. HIDROCENTRALEI, NR.25
Cod poștal
247388
Cod CAEN
4711
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2025, LARA ŞI BEN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 710.178 lei, un profit net de 29.647 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 139.239 lei2021 · Cifra de afaceri: 236.718 lei2022 · Cifra de afaceri: 801.742 lei2023 · Cifra de afaceri: 775.986 lei2024 · Cifra de afaceri: 719.708 lei2025 · Cifra de afaceri: 710.178 lei2020 · Profit net: 32.481 lei2021 · Profit net: 56.622 lei2022 · Profit net: 113.806 lei2023 · Profit net: 85.589 lei2024 · Profit net: 59.992 lei2025 · Profit net: 29.647 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 139.239 lei20202021: 236.718 lei20212022: 801.742 lei802 mii20222023: 775.986 lei20232024: 719.708 lei20242025: 710.178 lei710 mii2025
Profit net lei
2020: 32.481 lei20202021: 56.622 lei20212022: 113.806 lei114 mii20222023: 85.589 lei20232024: 59.992 lei20242025: 29.647 lei30 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LARA ŞI BEN S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 710.178 lei în scădere față de 2024 29.647 lei în scădere față de 2024 8.337 lei în scădere față de 2024 5.394 lei 178.411 lei 175.468 lei 1
2024 719.708 lei în scădere față de 2023 59.992 lei în scădere față de 2023 14.485 lei în creștere față de 2023 3.826 lei 156.480 lei 145.821 lei 1
2023 775.986 lei în scădere față de 2022 85.589 lei în scădere față de 2022 4.603 lei în scădere față de 2022 4.463 lei 104.776 lei 104.636 lei 1
2022 801.742 lei în creștere față de 2021 113.806 lei în creștere față de 2021 50.458 lei în creștere față de 2021 5.101 lei 159.404 lei 114.047 lei 1
2021 236.718 lei în creștere față de 2020 56.622 lei în creștere față de 2020 4.954 lei în creștere față de 2020 — 94.257 lei 89.303 lei 1
2020 139.239 lei 32.481 lei 1.095 lei — 33.776 lei 32.681 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare