LARISA SÂRBU BEAUTY STUDIO S.R.L.

LARISA SÂRBU BEAUTY STUDIO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 44525185, Nr. Reg. Com. J2021001145044. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9622 - Activitati ale bazelor sportive. Societatea a fost înființată la data de 1 iulie 2021. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. MILCOV, NR.144, SC.D, AP.11. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LARISA SÂRBU BEAUTY STUDIO S.R.L.
CUI
44525185
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021001145044
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 iulie 2021
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. MILCOV, NR.144, SC.D, AP.11
Cod CAEN
9622
Domeniu de activitate
Activitati ale bazelor sportive

Situații financiare

În 2025, LARISA SÂRBU BEAUTY STUDIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 459.837 lei, o pierdere netă de 14.232 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 19.500 lei2022 · Cifra de afaceri: 157.142 lei2023 · Cifra de afaceri: 262.236 lei2024 · Cifra de afaceri: 280.038 lei2025 · Cifra de afaceri: 459.837 lei2021 · Profit net: 5.652 lei2022 · Profit net: 58.551 lei2023 · Profit net: 37.076 lei2024 · Profit net: −40.471 lei2025 · Profit net: −14.232 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 19.500 lei20212022: 157.142 lei20222023: 262.236 lei20232024: 280.038 lei20242025: 459.837 lei460 mii2025
Profit net lei
2021: 5.652 lei20212022: 58.551 lei59 mii20222023: 37.076 lei20232024: −40.471 lei−40 mii20242025: −14.232 lei−14 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LARISA SÂRBU BEAUTY STUDIO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 459.837 lei în creștere față de 2024 −14.232 lei în creștere față de 2024 481.894 lei în creștere față de 2024 385.776 lei 142.894 lei 46.776 lei 3
2024 280.038 lei în creștere față de 2023 −40.471 lei în scădere față de 2023 82.100 lei în creștere față de 2023 81.736 lei 61.372 lei 61.008 lei 3 în creștere față de 2023
2023 262.236 lei în creștere față de 2022 37.076 lei în scădere față de 2022 12.677 lei în scădere față de 2022 50.690 lei 63.466 lei 101.479 lei 1
2022 157.142 lei în creștere față de 2021 58.551 lei în creștere față de 2021 51.668 lei în creștere față de 2021 50.690 lei 65.381 lei 64.403 lei 1
2021 19.500 lei 5.652 lei 5.275 lei — 11.127 lei 5.852 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare