LAROA PERFORMANCE S.R.L.

LAROA PERFORMANCE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 45295912, Nr. Reg. Com. J35/4874/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9313 - Activitati ale centrelor de fitness. Societatea a fost înființată la data de 2 decembrie 2021. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. MUREŞ, NR.170A, ET.2, AP.5. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LAROA PERFORMANCE S.R.L.
CUI
45295912
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J35/4874/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 decembrie 2021
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. MUREŞ, NR.170A, ET.2, AP.5
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9313
Domeniu de activitate
Activitati ale centrelor de fitness

Situații financiare

În 2025, LAROA PERFORMANCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 281.270 lei, un profit net de 6.824 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii202120222023202420252022 · Cifra de afaceri: 40.105 lei2023 · Cifra de afaceri: 260.413 lei2024 · Cifra de afaceri: 265.728 lei2025 · Cifra de afaceri: 281.270 lei2021 · Profit net: −5.033 lei2022 · Profit net: −146.218 lei2023 · Profit net: 19.654 lei2024 · Profit net: 14.031 lei2025 · Profit net: 6.824 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 40.105 lei20222023: 260.413 lei20232024: 265.728 lei20242025: 281.270 lei281 mii2025
Profit net lei
2021: −5.033 lei20212022: −146.218 lei−146 mii20222023: 19.654 lei20 mii20232024: 14.031 lei20242025: 6.824 lei7 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LAROA PERFORMANCE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 281.270 lei în creștere față de 2024 6.824 lei în scădere față de 2024 187.780 lei în scădere față de 2024 58.360 lei 18.878 lei −110.542 lei 1
2024 265.728 lei în creștere față de 2023 14.031 lei în scădere față de 2023 236.785 lei în scădere față de 2023 100.005 lei 19.414 lei −117.366 lei 1
2023 260.413 lei în creștere față de 2022 19.654 lei în creștere față de 2022 359.592 lei în scădere față de 2022 141.805 lei 86.390 lei −131.397 lei 1
2022 40.105 lei −146.218 lei în scădere față de 2021 360.896 lei în creștere față de 2021 183.605 lei 26.240 lei −151.051 lei 1
2021 — −5.033 lei 70.666 lei 50.683 lei 15.150 lei −4.833 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare