LASER ACU MED S.R.L.

LASER ACU MED S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Călăraşi, România. Date de identificare: CUI 40311189, Nr. Reg. Com. J51/853/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8690 - Alte activitati referitoare la sanatatea umana. Societatea a fost înființată la data de 14 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CĂLĂRAŞI, ORŞ. FUNDULEA, STR. FOIŞORULUI, NR.27, cod poștal 915200. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LASER ACU MED S.R.L.
CUI
40311189
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J51/853/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 decembrie 2018
Județ
Călărași
Sediul social
JUD. CĂLĂRAŞI, ORŞ. FUNDULEA, STR. FOIŞORULUI, NR.27
Cod poștal
915200
Cod CAEN
8690
Domeniu de activitate
Alte activitati referitoare la sanatatea umana

Situații financiare

În 2025, LASER ACU MED S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 113.440 lei, o pierdere netă de 49.756 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20182020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 3.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 39.010 lei2022 · Cifra de afaceri: 52.520 lei2023 · Cifra de afaceri: 172.310 lei2024 · Cifra de afaceri: 163.000 lei2025 · Cifra de afaceri: 113.440 lei2018 · Profit net: −122 lei2020 · Profit net: 2.870 lei2021 · Profit net: 8.604 lei2022 · Profit net: −16.787 lei2023 · Profit net: 61.976 lei2024 · Profit net: 18.011 lei2025 · Profit net: −49.756 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 3.000 lei20202021: 39.010 lei20212022: 52.520 lei20222023: 172.310 lei172 mii20232024: 163.000 lei20242025: 113.440 lei113 mii2025
Profit net lei
2018: −122 lei20182020: 2.870 lei20202021: 8.604 lei20212022: −16.787 lei20222023: 61.976 lei62 mii20232024: 18.011 lei20242025: −49.756 lei−50 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LASER ACU MED S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 113.440 lei în scădere față de 2024 −49.756 lei în scădere față de 2024 57.167 lei în creștere față de 2024 6.547 lei 75.616 lei 24.996 lei 1
2024 163.000 lei în scădere față de 2023 18.011 lei în scădere față de 2023 43.943 lei în scădere față de 2023 2.478 lei 116.217 lei 74.752 lei 1
2023 172.310 lei în creștere față de 2022 61.976 lei în creștere față de 2022 97.988 lei în creștere față de 2022 4.437 lei 150.292 lei 56.741 lei 1
2022 52.520 lei în creștere față de 2021 −16.787 lei în scădere față de 2021 63.290 lei în creștere față de 2021 — 58.055 lei −5.235 lei 1
2021 39.010 lei în creștere față de 2020 8.604 lei în creștere față de 2020 1.471 lei în creștere față de 2020 — 13.023 lei 11.552 lei —
2020 3.000 lei 2.870 lei în creștere față de 2018 90 lei în scădere față de 2018 — 3.038 lei 2.948 lei —
2018 — −122 lei 150 lei — 228 lei 78 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare