LASER GROUP ROCK S.R.L.

LASER GROUP ROCK S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 42121857, Nr. Reg. Com. J2020000080039. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1105 - Fabricarea berii. Societatea a fost înființată la data de 17 ianuarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, SAT ŞUICI COM. ŞUICI, NR.211, cod poștal 117725. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LASER GROUP ROCK S.R.L.
CUI
42121857
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000080039
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 ianuarie 2020
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, SAT ŞUICI COM. ŞUICI, NR.211
Cod poștal
117725
Cod CAEN
1105
Domeniu de activitate
Fabricarea berii

Situații financiare

În 2025, LASER GROUP ROCK S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 280.727 lei, o pierdere netă de 48.394 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 6.592 lei2021 · Cifra de afaceri: 42.661 lei2022 · Cifra de afaceri: 133.290 lei2023 · Cifra de afaceri: 234.861 lei2024 · Cifra de afaceri: 288.348 lei2025 · Cifra de afaceri: 280.727 lei2020 · Profit net: 9.704 lei2021 · Profit net: 14.154 lei2022 · Profit net: 20.425 lei2023 · Profit net: 42.845 lei2024 · Profit net: 8.251 lei2025 · Profit net: −48.394 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 6.592 lei20202021: 42.661 lei20212022: 133.290 lei20222023: 234.861 lei20232024: 288.348 lei288 mii20242025: 280.727 lei281 mii2025
Profit net lei
2020: 9.704 lei20202021: 14.154 lei20212022: 20.425 lei20222023: 42.845 lei43 mii20232024: 8.251 lei20242025: −48.394 lei−48 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LASER GROUP ROCK S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 280.727 lei în scădere față de 2024 −48.394 lei în scădere față de 2024 130.701 lei în scădere față de 2024 10.000 lei 92.558 lei −28.143 lei 1 în scădere față de 2024
2024 288.348 lei în creștere față de 2023 8.251 lei în scădere față de 2023 130.725 lei în creștere față de 2023 10.000 lei 140.976 lei 20.251 lei 2 în creștere față de 2023
2023 234.861 lei în creștere față de 2022 42.845 lei în creștere față de 2022 83.721 lei în creștere față de 2022 — 138.566 lei 54.845 lei 1
2022 133.290 lei în creștere față de 2021 20.425 lei în creștere față de 2021 16.382 lei în creștere față de 2021 — 70.498 lei 54.283 lei 1
2021 42.661 lei în creștere față de 2020 14.154 lei în creștere față de 2020 88 lei în scădere față de 2020 — 33.946 lei 33.858 lei —
2020 6.592 lei 9.704 lei 15.452 lei — 32.397 lei 19.704 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare