LASHART ALECSA S.R.L.

LASHART ALECSA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 42216981, Nr. Reg. Com. J32/200/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare. Societatea a fost înființată la data de 6 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, SAT ŞELIMBĂR COM. ŞELIMBĂR, STR. DOAMNA STANCA, NR.87, ET.1, AP.8, cod poștal 557260. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LASHART ALECSA S.R.L.
CUI
42216981
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J32/200/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 februarie 2020
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, SAT ŞELIMBĂR COM. ŞELIMBĂR, STR. DOAMNA STANCA, NR.87, ET.1, AP.8
Cod poștal
557260
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9602
Domeniu de activitate
Coafura si alte activitati de infrumusetare

Situații financiare

În 2025, LASHART ALECSA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 44.610 lei, un profit net de 5.350 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−20 mii020 mii40 mii60 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 6.830 lei2021 · Cifra de afaceri: 20.560 lei2022 · Cifra de afaceri: 16.740 lei2023 · Cifra de afaceri: 57.700 lei2024 · Cifra de afaceri: 53.260 lei2025 · Cifra de afaceri: 44.610 lei2020 · Profit net: −16.264 lei2021 · Profit net: −20.986 lei2022 · Profit net: −29.085 lei2023 · Profit net: 3.116 lei2024 · Profit net: 6.436 lei2025 · Profit net: 5.350 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 6.830 lei20202021: 20.560 lei20212022: 16.740 lei20222023: 57.700 lei58 mii20232024: 53.260 lei20242025: 44.610 lei45 mii2025
Profit net lei
2020: −16.264 lei20202021: −20.986 lei20212022: −29.085 lei−29 mii20222023: 3.116 lei20232024: 6.436 lei6 mii20242025: 5.350 lei5 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LASHART ALECSA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 44.610 lei în scădere față de 2024 5.350 lei în scădere față de 2024 94.764 lei în creștere față de 2024 — 41.944 lei −52.603 lei —
2024 53.260 lei în scădere față de 2023 6.436 lei în creștere față de 2023 84.620 lei în creștere față de 2023 — 26.667 lei −57.953 lei —
2023 57.700 lei în creștere față de 2022 3.116 lei în creștere față de 2022 75.406 lei în scădere față de 2022 — 11.017 lei −64.389 lei —
2022 16.740 lei în scădere față de 2021 −29.085 lei în scădere față de 2021 80.244 lei în creștere față de 2021 — 14.109 lei −66.135 lei —
2021 20.560 lei în creștere față de 2020 −20.986 lei în scădere față de 2020 42.284 lei în creștere față de 2020 — 5.234 lei −37.050 lei —
2020 6.830 lei −16.264 lei 20.767 lei 24 lei 4.679 lei −16.064 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare