LAURAND CONT S.R.L.

LAURAND CONT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 39524132, Nr. Reg. Com. J2018000487385. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6920 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal. Societatea a fost înființată la data de 22 iunie 2018. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. CALEA LUI TRAIAN, NR.56, BL.S33/2, SC.A, ET.6, AP.19. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LAURAND CONT S.R.L.
CUI
39524132
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000487385
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 iunie 2018
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. CALEA LUI TRAIAN, NR.56, BL.S33/2, SC.A, ET.6, AP.19
Cod CAEN
6920
Domeniu de activitate
Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal

Situații financiare

În 2025, LAURAND CONT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 340.970 lei, un profit net de 129.499 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 58.324 lei2019 · Cifra de afaceri: 204.604 lei2020 · Cifra de afaceri: 220.944 lei2021 · Cifra de afaceri: 169.204 lei2022 · Cifra de afaceri: 198.199 lei2023 · Cifra de afaceri: 198.525 lei2024 · Cifra de afaceri: 289.910 lei2025 · Cifra de afaceri: 340.970 lei2018 · Profit net: −6.587 lei2019 · Profit net: 36.857 lei2020 · Profit net: 45.197 lei2021 · Profit net: 108.238 lei2022 · Profit net: 93.454 lei2023 · Profit net: 86.051 lei2024 · Profit net: 93.343 lei2025 · Profit net: 129.499 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 58.324 lei'182019: 204.604 lei'192020: 220.944 lei'202021: 169.204 lei'212022: 198.199 lei'222023: 198.525 lei'232024: 289.910 lei'242025: 340.970 lei341 mii'25
Profit net lei
2018: −6.587 lei−7 mii'182019: 36.857 lei'192020: 45.197 lei'202021: 108.238 lei'212022: 93.454 lei'222023: 86.051 lei'232024: 93.343 lei'242025: 129.499 lei129 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru LAURAND CONT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 340.970 lei în creștere față de 2024 129.499 lei în creștere față de 2024 90.732 lei în scădere față de 2024 118.722 lei 101.749 lei 129.739 lei 3 în creștere față de 2024
2024 289.910 lei în creștere față de 2023 93.343 lei în creștere față de 2023 131.081 lei în creștere față de 2023 145.550 lei 79.114 lei 93.583 lei 2
2023 198.525 lei în creștere față de 2022 86.051 lei în scădere față de 2022 11.192 lei în scădere față de 2022 114.061 lei 37.992 lei 140.861 lei 2
2022 198.199 lei în creștere față de 2021 93.454 lei în scădere față de 2021 20.374 lei în creștere față de 2021 — 140.184 lei 119.810 lei 2 în scădere față de 2021
2021 169.204 lei în scădere față de 2020 108.238 lei în creștere față de 2020 5.658 lei în scădere față de 2020 — 120.734 lei 115.076 lei 5 în creștere față de 2020
2020 220.944 lei în creștere față de 2019 45.197 lei în creștere față de 2019 27.452 lei în creștere față de 2019 26 lei 103.093 lei 75.667 lei 4 în scădere față de 2019
2019 204.604 lei în creștere față de 2018 36.857 lei în creștere față de 2018 20.945 lei în scădere față de 2018 29 lei 51.386 lei 30.470 lei 6 în creștere față de 2018
2018 58.324 lei −6.587 lei 31.774 lei — 25.387 lei −6.387 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare