LAURMAR BESTCONSTRUCT S.R.L.

Radiată din 1 octombrie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

LAURMAR BESTCONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bistriţa-Năsăud, România. Date de identificare: CUI 40126211, Nr. Reg. Com. J06/398/2024. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 8 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT CICEU-GIURGEŞTI COM. CICEU-GIURGEŞTI, CICEU-GIURGEŞTI, NR.352A, cod poștal 427065. Societatea este radiată din data de 1 octombrie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LAURMAR BESTCONSTRUCT S.R.L.
CUI
40126211
Stare
Radiată din 1 octombrie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J06/398/2024
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 noiembrie 2018
Județ
Bistrița-Năsăud
Sediul social
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT CICEU-GIURGEŞTI COM. CICEU-GIURGEŞTI, CICEU-GIURGEŞTI, NR.352A
Cod poștal
427065
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2022, LAURMAR BESTCONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 93.490 lei, o pierdere netă de 19.411 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii20192020202120222019 · Cifra de afaceri: 84.692 lei2020 · Cifra de afaceri: 102.420 lei2021 · Cifra de afaceri: 147.315 lei2022 · Cifra de afaceri: 93.490 lei2019 · Profit net: −6.943 lei2020 · Profit net: −78.729 lei2021 · Profit net: 46.330 lei2022 · Profit net: −19.411 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 84.692 lei20192020: 102.420 lei20202021: 147.315 lei147 mii20212022: 93.490 lei93 mii2022
Profit net lei
2019: −6.943 lei20192020: −78.729 lei−79 mii20202021: 46.330 lei46 mii20212022: −19.411 lei−19 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru LAURMAR BESTCONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 93.490 lei în scădere față de 2021 −19.411 lei în scădere față de 2021 65.320 lei în creștere față de 2021 — 6.767 lei −58.553 lei 2 în scădere față de 2021
2021 147.315 lei în creștere față de 2020 46.330 lei în creștere față de 2020 61.674 lei în scădere față de 2020 — 22.532 lei −39.142 lei 4 în scădere față de 2020
2020 102.420 lei în creștere față de 2019 −78.729 lei în scădere față de 2019 101.750 lei în creștere față de 2019 — 16.278 lei −85.472 lei 6 în creștere față de 2019
2019 84.692 lei −6.943 lei 29.732 lei — 22.989 lei −6.743 lei 5

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare