LAURMED ALLERGOLOGY S.R.L.

LAURMED ALLERGOLOGY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 40721120, Nr. Reg. Com. J04/560/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 1 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. NICU ENEA, BL.54, SC.A, AP.6. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LAURMED ALLERGOLOGY S.R.L.
CUI
40721120
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J04/560/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 martie 2019
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. NICU ENEA, BL.54, SC.A, AP.6
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, LAURMED ALLERGOLOGY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 407.960 lei, un profit net de 274.585 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 165.456 lei2020 · Cifra de afaceri: 24.109 lei2021 · Cifra de afaceri: 23.494 lei2022 · Cifra de afaceri: 166.406 lei2023 · Cifra de afaceri: 333.816 lei2024 · Cifra de afaceri: 354.341 lei2025 · Cifra de afaceri: 407.960 lei2019 · Profit net: 153.695 lei2020 · Profit net: 7.398 lei2021 · Profit net: 5.051 lei2022 · Profit net: 153.973 lei2023 · Profit net: 266.122 lei2024 · Profit net: 233.704 lei2025 · Profit net: 274.585 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 165.456 lei20192020: 24.109 lei20202021: 23.494 lei20212022: 166.406 lei20222023: 333.816 lei20232024: 354.341 lei20242025: 407.960 lei408 mii2025
Profit net lei
2019: 153.695 lei20192020: 7.398 lei20202021: 5.051 lei20212022: 153.973 lei20222023: 266.122 lei20232024: 233.704 lei20242025: 274.585 lei275 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LAURMED ALLERGOLOGY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 407.960 lei în creștere față de 2024 274.585 lei în creștere față de 2024 24.994 lei în scădere față de 2024 62.295 lei 237.484 lei 274.785 lei 1
2024 354.341 lei în creștere față de 2023 233.704 lei în scădere față de 2023 56.685 lei în creștere față de 2023 86.128 lei 204.461 lei 233.904 lei 1
2023 333.816 lei în creștere față de 2022 266.122 lei în creștere față de 2022 12.844 lei în creștere față de 2022 117.774 lei 161.392 lei 266.322 lei —
2022 166.406 lei în creștere față de 2021 153.973 lei în creștere față de 2021 8.845 lei în creștere față de 2021 4.595 lei 158.423 lei 154.173 lei 1
2021 23.494 lei în scădere față de 2020 5.051 lei în scădere față de 2020 275 lei în creștere față de 2020 5.093 lei 7.831 lei 12.649 lei —
2020 24.109 lei în scădere față de 2019 7.398 lei în scădere față de 2019 0 lei în scădere față de 2019 6.246 lei 1.352 lei 7.598 lei —
2019 165.456 lei 153.695 lei 1.237 lei 1.780 lei 153.352 lei 153.895 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare