LAURVAS LOGISTIC S.R.L.

LAURVAS LOGISTIC S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Neamţ, România. Date de identificare: CUI 44278310, Nr. Reg. Com. J27/610/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 14 mai 2021. Sediul social este situat la: JUD. NEAMŢ, ORŞ. ROZNOV, STR. RĂCULEŞTI, NR.706, cod poștal 617390. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LAURVAS LOGISTIC S.R.L.
CUI
44278310
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J27/610/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 mai 2021
Județ
Neamț
Sediul social
JUD. NEAMŢ, ORŞ. ROZNOV, STR. RĂCULEŞTI, NR.706
Cod poștal
617390
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2025, LAURVAS LOGISTIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 354.814 lei, o pierdere netă de 230.469 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii600 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 175.138 lei2022 · Cifra de afaceri: 494.781 lei2023 · Cifra de afaceri: 441.726 lei2024 · Cifra de afaceri: 499.802 lei2025 · Cifra de afaceri: 354.814 lei2021 · Profit net: −84.868 lei2022 · Profit net: 131.701 lei2023 · Profit net: 110.433 lei2024 · Profit net: −10.216 lei2025 · Profit net: −230.469 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 175.138 lei20212022: 494.781 lei20222023: 441.726 lei20232024: 499.802 lei500 mii20242025: 354.814 lei355 mii2025
Profit net lei
2021: −84.868 lei20212022: 131.701 lei132 mii20222023: 110.433 lei20232024: −10.216 lei20242025: −230.469 lei−230 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LAURVAS LOGISTIC S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 354.814 lei în scădere față de 2024 −230.469 lei în scădere față de 2024 284.035 lei în scădere față de 2024 — 68.932 lei −215.103 lei 1
2024 499.802 lei în creștere față de 2023 −10.216 lei în scădere față de 2023 290.677 lei în creștere față de 2023 187.023 lei 130.108 lei 26.454 lei 1
2023 441.726 lei în scădere față de 2022 110.433 lei în scădere față de 2022 35.476 lei în scădere față de 2022 11.355 lei 135.587 lei 111.466 lei 1
2022 494.781 lei în creștere față de 2021 131.701 lei în creștere față de 2021 43.774 lei în scădere față de 2021 — 90.807 lei 47.033 lei —
2021 175.138 lei −84.868 lei 131.822 lei — 47.154 lei −84.668 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare