LAVA STONES S.R.L.

LAVA STONES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 38975266, Nr. Reg. Com. J2018000717358. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6812 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 6 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT CHIŞODA COM. GIROC, STR. PRIMĂVERII, NR.34A, AP.2, cod poștal 307221. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LAVA STONES S.R.L.
CUI
38975266
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000717358
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 martie 2018
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT CHIŞODA COM. GIROC, STR. PRIMĂVERII, NR.34A, AP.2
Cod poștal
307221
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6812
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, LAVA STONES S.R.L. a raportat o pierdere netă de 20.969 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 0 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.806.638 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.106.000 lei2018 · Profit net: −145 lei2019 · Profit net: −1.438 lei2020 · Profit net: −23.784 lei2021 · Profit net: 384.747 lei2022 · Profit net: −156.213 lei2023 · Profit net: −84.506 lei2024 · Profit net: −19.810 lei2025 · Profit net: −20.969 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 0 lei20182021: 1.806.638 lei1,8 mil.20212024: 1.106.000 lei1,1 mil.2024
Profit net lei
2018: −145 lei'182019: −1.438 lei'192020: −23.784 lei'202021: 384.747 lei385 mii'212022: −156.213 lei−156 mii'222023: −84.506 lei'232024: −19.810 lei'242025: −20.969 lei−21 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru LAVA STONES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −20.969 lei în scădere față de 2024 58.315 lei în creștere față de 2024 53.067 lei 8.063 lei 3.308 lei —
2024 1.106.000 lei −19.810 lei în creștere față de 2023 5.978 lei în scădere față de 2023 6.358 lei 23.637 lei 24.277 lei 1
2023 — −84.506 lei în creștere față de 2022 1.038.808 lei în creștere față de 2022 309.054 lei 848.437 lei 118.861 lei 1 în scădere față de 2022
2022 — −156.213 lei în scădere față de 2021 943.613 lei în creștere față de 2021 349.778 lei 796.262 lei 203.367 lei 2
2021 1.806.638 lei 384.747 lei în creștere față de 2020 788.811 lei în scădere față de 2020 371.538 lei 775.598 lei 359.580 lei 2
2020 — −23.784 lei în scădere față de 2019 1.579.436 lei în creștere față de 2019 523.070 lei 1.030.906 lei −25.167 lei —
2019 — −1.438 lei în scădere față de 2018 225.045 lei în creștere față de 2018 223.495 lei 167 lei −1.383 lei —
2018 0 lei −145 lei 200 lei 27 lei 228 lei 55 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare