LAVAGIO ŢĂPULEASA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 41598506, Nr. Reg. Com. J33/1516/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4520 - Intretinerea si repararea autovehiculelor. Societatea a fost înființată la data de 4 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, SAT MĂLINI COM. MĂLINI, STR. PRINCIPALĂ, NR.1190, cod poștal 727350. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- LAVAGIO ŢĂPULEASA S.R.L.
- CUI
- 41598506
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J33/1516/2019
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 4 septembrie 2019
- Județ
- Suceava
- Sediul social
- JUD. SUCEAVA, SAT MĂLINI COM. MĂLINI, STR. PRINCIPALĂ, NR.1190
- Cod poștal
- 727350
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4520
- Domeniu de activitate
- Intretinerea si repararea autovehiculelor
Situații financiare
În 2025, LAVAGIO ŢĂPULEASA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 13.282 lei, un profit net de 765 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13.282 lei în scădere față de 2024 | 765 lei în scădere față de 2024 | 73.318 lei în creștere față de 2024 | 40.421 lei | 52.113 lei | 19.216 lei | — |
| 2024 | 16.405 lei în scădere față de 2023 | 5.159 lei în scădere față de 2023 | 62.153 lei în creștere față de 2023 | 40.421 lei | 40.183 lei | 18.451 lei | — |
| 2023 | 44.447 lei în creștere față de 2022 | 5.737 lei în scădere față de 2022 | 48.534 lei în scădere față de 2022 | 40.421 lei | 21.405 lei | 13.292 lei | — |
| 2022 | 14.885 lei | 8.972 lei în creștere față de 2021 | 49.755 lei în creștere față de 2021 | 40.421 lei | 16.889 lei | 7.555 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei în creștere față de 2020 | 9.000 lei | 7.057 lei | 526 lei | −1.417 lei | — |
| 2020 | — | −1.617 lei în scădere față de 2019 | 9.000 lei în creștere față de 2019 | 7.057 lei | 526 lei | −1.417 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei | 0 lei | — | 200 lei | 200 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
