LAVANDA-M SHOW BAND S.R.L.

LAVANDA-M SHOW BAND S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Buzău, România. Date de identificare: CUI 41124260, Nr. Reg. Com. J10/738/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9001 - Activitati de interpretare artistica (spectacole). Societatea a fost înființată la data de 16 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. BUZĂU, MUN. RÂMNICU SĂRAT, STR. BĂLĂCEANU, NR.2, cod poștal 125300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LAVANDA-M SHOW BAND S.R.L.
CUI
41124260
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J10/738/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 mai 2019
Județ
Buzău
Sediul social
JUD. BUZĂU, MUN. RÂMNICU SĂRAT, STR. BĂLĂCEANU, NR.2
Cod poștal
125300
Cod CAEN
9001
Domeniu de activitate
Activitati de interpretare artistica (spectacole)

Situații financiare

În 2025, LAVANDA-M SHOW BAND S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 35.500 lei, un profit net de 3.861 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 15.500 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 29.354 lei2022 · Cifra de afaceri: 133.200 lei2023 · Cifra de afaceri: 14.700 lei2025 · Cifra de afaceri: 35.500 lei2019 · Profit net: 8.182 lei2020 · Profit net: 970 lei2021 · Profit net: 28.473 lei2022 · Profit net: 60.033 lei2023 · Profit net: −7.065 lei2024 · Profit net: −3.420 lei2025 · Profit net: 3.861 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 15.500 lei20192020: 1.000 lei20202021: 29.354 lei20212022: 133.200 lei133 mii20222023: 14.700 lei20232025: 35.500 lei36 mii2025
Profit net lei
2019: 8.182 lei20192020: 970 lei20202021: 28.473 lei20212022: 60.033 lei60 mii20222023: −7.065 lei−7 mii20232024: −3.420 lei20242025: 3.861 lei4 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LAVANDA-M SHOW BAND S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 35.500 lei 3.861 lei în creștere față de 2024 5.431 lei în scădere față de 2024 19.441 lei 7.674 lei 21.684 lei —
2024 — −3.420 lei în creștere față de 2023 15.370 lei în creștere față de 2023 28.945 lei 4.248 lei 17.823 lei —
2023 14.700 lei în scădere față de 2022 −7.065 lei în scădere față de 2022 12.370 lei în creștere față de 2022 29.950 lei 3.663 lei 21.243 lei —
2022 133.200 lei în creștere față de 2021 60.033 lei în creștere față de 2021 120 lei în scădere față de 2021 23.400 lei 37.578 lei 60.858 lei —
2021 29.354 lei în creștere față de 2020 28.473 lei în creștere față de 2020 135 lei în creștere față de 2020 — 37.960 lei 37.825 lei —
2020 1.000 lei în scădere față de 2019 970 lei în scădere față de 2019 0 lei în scădere față de 2019 — 9.352 lei 9.352 lei —
2019 15.500 lei 8.182 lei 129 lei — 8.511 lei 8.382 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare