LAVENDER HOUSE GROUP S.R.L.

LAVENDER HOUSE GROUP S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 43218115, Nr. Reg. Com. J2020002539221. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6820 - Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii. Societatea a fost înființată la data de 21 octombrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, SAT LUNCA CETĂŢUII COM. CIUREA, STR. LUCEAFĂRULUI, NR.12, BL.90, SC.A, ET.4, AP.14, cod poștal 707085. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LAVENDER HOUSE GROUP S.R.L.
CUI
43218115
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020002539221
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 octombrie 2020
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, SAT LUNCA CETĂŢUII COM. CIUREA, STR. LUCEAFĂRULUI, NR.12, BL.90, SC.A, ET.4, AP.14
Cod poștal
707085
Cod CAEN
6820
Domeniu de activitate
Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii

Situații financiare

În 2025, LAVENDER HOUSE GROUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 72.000 lei, un profit net de 24.386 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii−25 mii025 mii50 mii75 mii2020202120222023202420252022 · Cifra de afaceri: 12.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 20.000 lei2024 · Cifra de afaceri: 60.000 lei2025 · Cifra de afaceri: 72.000 lei2020 · Profit net: −558 lei2021 · Profit net: −33.614 lei2022 · Profit net: −28.847 lei2023 · Profit net: −22.851 lei2024 · Profit net: 12.194 lei2025 · Profit net: 24.386 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 12.000 lei20222023: 20.000 lei20232024: 60.000 lei20242025: 72.000 lei72 mii2025
Profit net lei
2020: −558 lei20202021: −33.614 lei−34 mii20212022: −28.847 lei20222023: −22.851 lei20232024: 12.194 lei20242025: 24.386 lei24 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LAVENDER HOUSE GROUP S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 72.000 lei în creștere față de 2024 24.386 lei în creștere față de 2024 993.475 lei în scădere față de 2024 893.107 lei 51.278 lei −49.090 lei —
2024 60.000 lei în creștere față de 2023 12.194 lei în creștere față de 2023 1.082.832 lei în creștere față de 2023 924.909 lei 84.447 lei −73.476 lei —
2023 20.000 lei în creștere față de 2022 −22.851 lei în creștere față de 2022 1.076.400 lei în scădere față de 2022 956.711 lei 34.019 lei −85.670 lei —
2022 12.000 lei −28.847 lei în creștere față de 2021 1.076.490 lei în creștere față de 2021 988.513 lei 25.158 lei −62.819 lei —
2021 — −33.614 lei în scădere față de 2020 1.068.400 lei în creștere față de 2020 1.017.665 lei 16.763 lei −33.972 lei —
2020 — −558 lei 341.001 lei 339.201 lei 1.442 lei −358 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare