LAVI & SAMI CLEANING S.R.L.

LAVI & SAMI CLEANING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 42548239, Nr. Reg. Com. J12/1391/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 27 mai 2020. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT SĂLICEA COM. CIURILA, SĂLICEA, NR.102K, cod poștal 407236. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LAVI & SAMI CLEANING S.R.L.
CUI
42548239
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/1391/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 mai 2020
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT SĂLICEA COM. CIURILA, SĂLICEA, NR.102K
Cod poștal
407236
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, LAVI & SAMI CLEANING S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.440 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii−10 mii010 mii20 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 5.300 lei2021 · Cifra de afaceri: 3.246 lei2023 · Cifra de afaceri: 11.050 lei2020 · Profit net: −13.169 lei2021 · Profit net: −4.138 lei2022 · Profit net: −15.737 lei2023 · Profit net: −14.038 lei2024 · Profit net: −1.122 lei2025 · Profit net: −1.440 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 5.300 lei20202021: 3.246 lei20212023: 11.050 lei11 mii2023
Profit net lei
2020: −13.169 lei20202021: −4.138 lei20212022: −15.737 lei−16 mii20222023: −14.038 lei20232024: −1.122 lei20242025: −1.440 lei−1 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LAVI & SAMI CLEANING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −1.440 lei în scădere față de 2024 49.500 lei în creștere față de 2024 — 55 lei −49.445 lei —
2024 — −1.122 lei în creștere față de 2023 49.000 lei în scădere față de 2023 — 995 lei −48.005 lei —
2023 11.050 lei −14.038 lei în creștere față de 2022 49.918 lei în creștere față de 2022 — 3.035 lei −46.883 lei 1
2022 — −15.737 lei în scădere față de 2021 35.013 lei în creștere față de 2021 — 2.169 lei −32.844 lei —
2021 3.246 lei în scădere față de 2020 −4.138 lei în creștere față de 2020 18.014 lei în creștere față de 2020 — 907 lei −17.107 lei 1
2020 5.300 lei −13.169 lei 14.128 lei — 1.159 lei −12.969 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare