LAVNIC COMPANY S.R.L.

Radiată din 21 mai 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

LAVNIC COMPANY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 42481643, Nr. Reg. Com. J04/487/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4618 - Intermedieri in comertul specializat in vanzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 6 mai 2020. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, SAT PODURI COM. PODURI, PODURI, STR. PRINCIPALA, NR. 91, cod poștal 607465. Societatea este radiată din data de 21 mai 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LAVNIC COMPANY S.R.L.
CUI
42481643
Stare
Radiată din 21 mai 2025
Nr. Registrul Comerțului
J04/487/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 mai 2020
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, SAT PODURI COM. PODURI, PODURI, STR. PRINCIPALA, NR. 91
Cod poștal
607465
Cod CAEN
4618
Domeniu de activitate
Intermedieri in comertul specializat in vanzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

Situații financiare

În 2024, LAVNIC COMPANY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.136 lei, o pierdere netă de 7.476 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii010 mii20 mii30 mii202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 23.941 lei2021 · Cifra de afaceri: 18.918 lei2022 · Cifra de afaceri: 11.876 lei2023 · Cifra de afaceri: 8.294 lei2024 · Cifra de afaceri: 7.136 lei2020 · Profit net: 14.915 lei2021 · Profit net: 11.083 lei2022 · Profit net: 2.648 lei2023 · Profit net: −2.663 lei2024 · Profit net: −7.476 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 23.941 lei24 mii20202021: 18.918 lei20212022: 11.876 lei20222023: 8.294 lei20232024: 7.136 lei7 mii2024
Profit net lei
2020: 14.915 lei15 mii20202021: 11.083 lei20212022: 2.648 lei20222023: −2.663 lei20232024: −7.476 lei−7 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru LAVNIC COMPANY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 7.136 lei în scădere față de 2023 −7.476 lei în scădere față de 2023 5.243 lei în creștere față de 2023 — 2.869 lei −2.374 lei —
2023 8.294 lei în scădere față de 2022 −2.663 lei în scădere față de 2022 0 lei în scădere față de 2022 — 5.100 lei 5.100 lei —
2022 11.876 lei în scădere față de 2021 2.648 lei în scădere față de 2021 634 lei în creștere față de 2021 — 8.397 lei 7.763 lei —
2021 18.918 lei în scădere față de 2020 11.083 lei în scădere față de 2020 251 lei în creștere față de 2020 — 26.449 lei 26.198 lei —
2020 23.941 lei 14.915 lei 177 lei — 15.292 lei 15.115 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare