LEEVIEW SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bistriţa-Năsăud, România. Date de identificare: CUI 22402998, Nr. Reg. Com. J06/910/2007. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4719 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse nealimentare. Societatea a fost înființată la data de 13 septembrie 2007. Sediul social este situat la: JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. DRAGOŞ VODĂ, NR.2, SC.D, AP.5, cod poștal 420147. Societatea are activitatea suspendată din data de 5 aprilie 2022. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- LEEVIEW SRL
- CUI
- 22402998
- Stare
- Activitate suspendată din 5 aprilie 2022
- Nr. Registrul Comerțului
- J06/910/2007
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 13 septembrie 2007
- Județ
- Bistrița-Năsăud
- Sediul social
- JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. DRAGOŞ VODĂ, NR.2, SC.D, AP.5
- Cod poștal
- 420147
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4719
- Domeniu de activitate
- Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse nealimentare
Situații financiare
În 2025, LEEVIEW SRL a raportat o pierdere netă de 15.524 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −15.524 lei în scădere față de 2024 | 68.522 lei în scădere față de 2024 | 0 lei | 0 lei | −68.522 lei | — |
| 2024 | 0 lei | 0 lei | 70.190 lei | 2.206 lei | 14.986 lei | −52.998 lei | — |
| 2023 | 0 lei | 0 lei | 70.190 lei | 2.206 lei | 14.986 lei | −52.998 lei | — |
| 2022 | 0 lei | 0 lei | 70.190 lei | 2.206 lei | 14.986 lei | −52.998 lei | — |
| 2021 | 0 lei | 0 lei în creștere față de 2020 | 70.190 lei | 2.206 lei | 14.986 lei | −52.998 lei | 0 |
| 2020 | — | −1.220 lei în creștere față de 2019 | 70.190 lei în creștere față de 2019 | 2.206 lei | 14.986 lei | −52.998 lei | — |
| 2019 | 3.300 lei | −10.289 lei în creștere față de 2018 | 68.970 lei în creștere față de 2018 | 2.206 lei | 14.986 lei | −51.778 lei | — |
| 2018 | — | −19.035 lei în scădere față de 2017 | 59.772 lei în creștere față de 2017 | 2.206 lei | 16.077 lei | −41.489 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei | 31.027 lei | 580 lei | 7.994 lei | −22.453 lei | — |
| 2016 | — | 0 lei | 31.027 lei | 580 lei | 7.994 lei | −22.453 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
