LEMNART CREATIV S.R.L.

LEMNART CREATIV S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 42788231, Nr. Reg. Com. J33/823/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1623 - Fabricarea altor elemente de dulgherie si tamplarie, pentru constructii. Societatea a fost înființată la data de 16 iulie 2020. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, SAT CORNU LUNCII COM. CORNU LUNCII, STR. PRIMĂRIEI, NR.23. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LEMNART CREATIV S.R.L.
CUI
42788231
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J33/823/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 iulie 2020
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, SAT CORNU LUNCII COM. CORNU LUNCII, STR. PRIMĂRIEI, NR.23
Cod CAEN
1623
Domeniu de activitate
Fabricarea altor elemente de dulgherie si tamplarie, pentru constructii

Situații financiare

În 2025, LEMNART CREATIV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 159.139 lei, o pierdere netă de 94.179 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 21.900 lei2021 · Cifra de afaceri: 85.752 lei2022 · Cifra de afaceri: 189.880 lei2023 · Cifra de afaceri: 196.971 lei2024 · Cifra de afaceri: 293.509 lei2025 · Cifra de afaceri: 159.139 lei2020 · Profit net: 4.903 lei2021 · Profit net: 12.569 lei2022 · Profit net: 99.222 lei2023 · Profit net: 45.009 lei2024 · Profit net: 1.753 lei2025 · Profit net: −94.179 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 21.900 lei20202021: 85.752 lei20212022: 189.880 lei20222023: 196.971 lei20232024: 293.509 lei294 mii20242025: 159.139 lei159 mii2025
Profit net lei
2020: 4.903 lei20202021: 12.569 lei20212022: 99.222 lei99 mii20222023: 45.009 lei20232024: 1.753 lei20242025: −94.179 lei−94 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LEMNART CREATIV S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 159.139 lei în scădere față de 2024 −94.179 lei în scădere față de 2024 204.778 lei în creștere față de 2024 123.330 lei 134.425 lei 52.977 lei 3
2024 293.509 lei în creștere față de 2023 1.753 lei în scădere față de 2023 98.986 lei în scădere față de 2023 139.015 lei 107.127 lei 147.156 lei 3
2023 196.971 lei în creștere față de 2022 45.009 lei în scădere față de 2022 129.880 lei în creștere față de 2022 140.408 lei 134.875 lei 145.403 lei 3 în creștere față de 2022
2022 189.880 lei în creștere față de 2021 99.222 lei în creștere față de 2021 59.793 lei în creștere față de 2021 0 lei 160.187 lei 100.394 lei 2
2021 85.752 lei în creștere față de 2020 12.569 lei în creștere față de 2020 28.009 lei în creștere față de 2020 0 lei 45.681 lei 17.672 lei 2 în creștere față de 2020
2020 21.900 lei 4.903 lei 23.340 lei 0 lei 28.443 lei 5.103 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare