LENS QUEEN S.R.L.

LENS QUEEN S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 43514480, Nr. Reg. Com. J2021000001202. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7420 - Activitati fotografice. Societatea a fost înființată la data de 5 ianuarie 2021. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, SAT BÂRSĂU COM. HĂRĂU, BÎRSĂU, NR.214, ANEXĂ CORP CLĂDIRE C2. ÎNCĂPEREA NR. 1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LENS QUEEN S.R.L.
CUI
43514480
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021000001202
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 ianuarie 2021
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, SAT BÂRSĂU COM. HĂRĂU, BÎRSĂU, NR.214, ANEXĂ CORP CLĂDIRE C2. ÎNCĂPEREA NR. 1
Cod CAEN
7420
Domeniu de activitate
Activitati fotografice

Situații financiare

În 2025, LENS QUEEN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 185.679 lei, o pierdere netă de 280 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 107.728 lei2022 · Cifra de afaceri: 125.827 lei2023 · Cifra de afaceri: 336.201 lei2024 · Cifra de afaceri: 168.042 lei2025 · Cifra de afaceri: 185.679 lei2021 · Profit net: 23.860 lei2022 · Profit net: 8.396 lei2023 · Profit net: 25.121 lei2024 · Profit net: −18.860 lei2025 · Profit net: −280 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 107.728 lei20212022: 125.827 lei20222023: 336.201 lei336 mii20232024: 168.042 lei20242025: 185.679 lei186 mii2025
Profit net lei
2021: 23.860 lei20212022: 8.396 lei20222023: 25.121 lei25 mii20232024: −18.860 lei−19 mii20242025: −280 lei−2802025
Indicatori financiari pe ani pentru LENS QUEEN S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 185.679 lei în creștere față de 2024 −280 lei în creștere față de 2024 71.976 lei în scădere față de 2024 25.506 lei 84.906 lei 38.436 lei —
2024 168.042 lei în scădere față de 2023 −18.860 lei în scădere față de 2023 80.847 lei în creștere față de 2023 52.761 lei 66.667 lei 38.716 lei —
2023 336.201 lei în creștere față de 2022 25.121 lei în creștere față de 2022 74.324 lei în creștere față de 2022 76.252 lei 55.648 lei 57.576 lei —
2022 125.827 lei în creștere față de 2021 8.396 lei în scădere față de 2021 4.975 lei în scădere față de 2021 11.870 lei 25.361 lei 32.256 lei 2
2021 107.728 lei 23.860 lei 6.506 lei 104 lei 30.262 lei 23.860 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare