LENSIS PHOTO STORIES S.R.L.

LENSIS PHOTO STORIES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 42975906, Nr. Reg. Com. J33/1063/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5912 - Activitati post-productie cinematografica, video si de programe de televiziune. Societatea a fost înființată la data de 27 august 2020. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, MUN. FĂLTICENI, STR. ION CREANGĂ, NR.86, cod poștal 725200. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LENSIS PHOTO STORIES S.R.L.
CUI
42975906
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J33/1063/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 august 2020
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, MUN. FĂLTICENI, STR. ION CREANGĂ, NR.86
Cod poștal
725200
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5912
Domeniu de activitate
Activitati post-productie cinematografica, video si de programe de televiziune

Situații financiare

În 2025, LENSIS PHOTO STORIES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 44.725 lei, un profit net de 27.452 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii200 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 33.309 lei2021 · Cifra de afaceri: 119.058 lei2022 · Cifra de afaceri: 155.925 lei2023 · Cifra de afaceri: 196.430 lei2024 · Cifra de afaceri: 97.432 lei2025 · Cifra de afaceri: 44.725 lei2020 · Profit net: 31.778 lei2021 · Profit net: 114.685 lei2022 · Profit net: 147.309 lei2023 · Profit net: 156.891 lei2024 · Profit net: 54.229 lei2025 · Profit net: 27.452 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 33.309 lei20202021: 119.058 lei20212022: 155.925 lei20222023: 196.430 lei196 mii20232024: 97.432 lei20242025: 44.725 lei45 mii2025
Profit net lei
2020: 31.778 lei20202021: 114.685 lei20212022: 147.309 lei20222023: 156.891 lei157 mii20232024: 54.229 lei20242025: 27.452 lei27 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LENSIS PHOTO STORIES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 44.725 lei în scădere față de 2024 27.452 lei în scădere față de 2024 1.871 lei în scădere față de 2024 13.179 lei 16.384 lei 27.692 lei —
2024 97.432 lei în scădere față de 2023 54.229 lei în scădere față de 2023 53.194 lei în creștere față de 2023 25.344 lei 28.090 lei 240 lei 1
2023 196.430 lei în creștere față de 2022 156.891 lei în creștere față de 2022 6.605 lei în scădere față de 2022 — 175.044 lei 168.439 lei 1
2022 155.925 lei în creștere față de 2021 147.309 lei în creștere față de 2021 136.142 lei în creștere față de 2021 — 283.691 lei 147.549 lei —
2021 119.058 lei în creștere față de 2020 114.685 lei în creștere față de 2020 115.498 lei în creștere față de 2020 — 115.738 lei 240 lei —
2020 33.309 lei 31.778 lei 32.602 lei — 32.802 lei 200 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare