LENTIPROTECT S.R.L.

LENTIPROTECT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 42605032, Nr. Reg. Com. J2020000423300. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4778 - Comert cu amanuntul al altor bunuri noi, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 10 iunie 2020. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, BLD. CLOŞCA, NR.8, cod poștal 440214. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LENTIPROTECT S.R.L.
CUI
42605032
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000423300
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 iunie 2020
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, BLD. CLOŞCA, NR.8
Cod poștal
440214
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4778
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al altor bunuri noi, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, LENTIPROTECT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.932.986 lei, un profit net de 59.583 lei și un număr mediu de 6 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 1.452.432 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.442.077 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.904.031 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.246.008 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.932.986 lei2021 · Profit net: 431.065 lei2022 · Profit net: 192.477 lei2023 · Profit net: 566.263 lei2024 · Profit net: 396.675 lei2025 · Profit net: 59.583 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 1.452.432 lei20212022: 1.442.077 lei20222023: 1.904.031 lei20232024: 2.246.008 lei2,2 mil.20242025: 1.932.986 lei1,9 mil.2025
Profit net lei
2021: 431.065 lei20212022: 192.477 lei20222023: 566.263 lei566 mii20232024: 396.675 lei20242025: 59.583 lei60 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LENTIPROTECT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.932.986 lei în scădere față de 2024 59.583 lei în scădere față de 2024 1.095.792 lei în scădere față de 2024 425.367 lei 1.126.883 lei 456.458 lei 6
2024 2.246.008 lei în creștere față de 2023 396.675 lei în scădere față de 2023 1.370.098 lei în creștere față de 2023 471.827 lei 1.295.146 lei 396.875 lei 6
2023 1.904.031 lei în creștere față de 2022 566.263 lei în creștere față de 2022 881.599 lei în creștere față de 2022 380.290 lei 1.357.103 lei 855.794 lei 6
2022 1.442.077 lei în scădere față de 2021 192.477 lei în scădere față de 2021 678.337 lei în creștere față de 2021 213.486 lei 754.382 lei 289.531 lei 6
2021 1.452.432 lei 431.065 lei 259.564 lei 133.464 lei 557.365 lei 431.265 lei 6

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare