LES SIENS CARGO S.R.L.

LES SIENS CARGO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 39741875, Nr. Reg. Com. J33/1242/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 10 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, SAT CALAFINDEŞTI COM. CALAFINDEŞTI, NR.574, cod poștal 727105. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LES SIENS CARGO S.R.L.
CUI
39741875
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J33/1242/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 august 2018
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, SAT CALAFINDEŞTI COM. CALAFINDEŞTI, NR.574
Cod poștal
727105
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2025, LES SIENS CARGO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.849.901 lei, un profit net de 126.718 lei și un număr mediu de 10 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 248.718 lei2019 · Cifra de afaceri: 1.005.730 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.980.468 lei2021 · Cifra de afaceri: 4.592.639 lei2022 · Cifra de afaceri: 4.208.754 lei2023 · Cifra de afaceri: 4.258.535 lei2024 · Cifra de afaceri: 5.462.229 lei2025 · Cifra de afaceri: 5.849.901 lei2018 · Profit net: 148.300 lei2019 · Profit net: 302.900 lei2020 · Profit net: 790.639 lei2021 · Profit net: 1.494.707 lei2022 · Profit net: 544.577 lei2023 · Profit net: 415.013 lei2024 · Profit net: 93.493 lei2025 · Profit net: 126.718 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 248.718 lei'182019: 1.005.730 lei'192020: 1.980.468 lei'202021: 4.592.639 lei'212022: 4.208.754 lei'222023: 4.258.535 lei'232024: 5.462.229 lei'242025: 5.849.901 lei5,8 mil.'25
Profit net lei
2018: 148.300 lei'182019: 302.900 lei'192020: 790.639 lei'202021: 1.494.707 lei1,5 mil.'212022: 544.577 lei'222023: 415.013 lei'232024: 93.493 lei'242025: 126.718 lei127 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru LES SIENS CARGO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 5.849.901 lei în creștere față de 2024 126.718 lei în creștere față de 2024 549.973 lei în creștere față de 2024 1.098.380 lei 2.179.841 lei 2.862.796 lei 10 în scădere față de 2024
2024 5.462.229 lei în creștere față de 2023 93.493 lei în scădere față de 2023 434.218 lei în creștere față de 2023 1.329.093 lei 1.923.246 lei 2.826.718 lei 11 în scădere față de 2023
2023 4.258.535 lei în creștere față de 2022 415.013 lei în scădere față de 2022 201.354 lei în creștere față de 2022 1.200.535 lei 1.730.300 lei 2.733.225 lei 12
2022 4.208.754 lei în scădere față de 2021 544.577 lei în scădere față de 2021 130.885 lei în scădere față de 2021 712.808 lei 1.715.996 lei 2.318.212 lei 12 în scădere față de 2021
2021 4.592.639 lei în creștere față de 2020 1.494.707 lei în creștere față de 2020 358.442 lei în creștere față de 2020 572.034 lei 2.453.305 lei 2.736.745 lei 14 în creștere față de 2020
2020 1.980.468 lei în creștere față de 2019 790.639 lei în creștere față de 2019 272.702 lei în creștere față de 2019 372.326 lei 1.075.187 lei 1.242.038 lei 11 în creștere față de 2019
2019 1.005.730 lei în creștere față de 2018 302.900 lei în creștere față de 2018 124.060 lei în creștere față de 2018 154.454 lei 421.006 lei 451.400 lei 5 în creștere față de 2018
2018 248.718 lei 148.300 lei 48.473 lei 351 lei 196.622 lei 148.500 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare