LEVEL UP VISUAL PRODUCTION S.R.L.

LEVEL UP VISUAL PRODUCTION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Maramureş, România. Date de identificare: CUI 41024970, Nr. Reg. Com. J2019001011245. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5819 - Alte activitati de editare. Societatea a fost înființată la data de 23 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. BAIA SPRIE, STR. MICRORAION VEST, NR.21, AP.17, cod poștal 435100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LEVEL UP VISUAL PRODUCTION S.R.L.
CUI
41024970
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001011245
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 aprilie 2019
Județ
Maramureș
Sediul social
JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. BAIA SPRIE, STR. MICRORAION VEST, NR.21, AP.17
Cod poștal
435100
Cod CAEN
5819
Domeniu de activitate
Alte activitati de editare

Situații financiare

În 2025, LEVEL UP VISUAL PRODUCTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 472.037 lei, un profit net de 344.812 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 74.383 lei2020 · Cifra de afaceri: 99.984 lei2021 · Cifra de afaceri: 229.060 lei2022 · Cifra de afaceri: 241.938 lei2023 · Cifra de afaceri: 548.359 lei2024 · Cifra de afaceri: 493.476 lei2025 · Cifra de afaceri: 472.037 lei2019 · Profit net: 53.738 lei2020 · Profit net: 51.404 lei2021 · Profit net: 184.022 lei2022 · Profit net: 180.928 lei2023 · Profit net: 428.664 lei2024 · Profit net: 373.016 lei2025 · Profit net: 344.812 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 74.383 lei20192020: 99.984 lei20202021: 229.060 lei20212022: 241.938 lei20222023: 548.359 lei548 mii20232024: 493.476 lei20242025: 472.037 lei472 mii2025
Profit net lei
2019: 53.738 lei20192020: 51.404 lei20202021: 184.022 lei20212022: 180.928 lei20222023: 428.664 lei429 mii20232024: 373.016 lei20242025: 344.812 lei345 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LEVEL UP VISUAL PRODUCTION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 472.037 lei în scădere față de 2024 344.812 lei în scădere față de 2024 332.165 lei în creștere față de 2024 105.752 lei 572.125 lei 345.712 lei 1
2024 493.476 lei în scădere față de 2023 373.016 lei în scădere față de 2023 88.418 lei în creștere față de 2023 46.183 lei 426.913 lei 384.678 lei 1
2023 548.359 lei în creștere față de 2022 428.664 lei în creștere față de 2022 17.994 lei în creștere față de 2022 26.013 lei 552.292 lei 560.311 lei 1
2022 241.938 lei în creștere față de 2021 180.928 lei în scădere față de 2021 9.142 lei în creștere față de 2021 43.251 lei 171.079 lei 181.607 lei 1
2021 229.060 lei în creștere față de 2020 184.022 lei în creștere față de 2020 8.932 lei în scădere față de 2020 71.370 lei 220.160 lei 235.679 lei 1 în scădere față de 2020
2020 99.984 lei în creștere față de 2019 51.404 lei în scădere față de 2019 10.688 lei în creștere față de 2019 102.566 lei 73.749 lei 79.026 lei 2 în creștere față de 2019
2019 74.383 lei 53.738 lei 7.348 lei 39.655 lei 131.372 lei 53.938 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare