LIFE STORAGE S.R.L.

LIFE STORAGE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 40336094, Nr. Reg. Com. J2018001135386. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9112 - Activitati ale bibliotecilor si arhivelor. Societatea a fost înființată la data de 20 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. CONSTANTIN DOBROGEANU GHEREA, NR.14, cod poștal 240544. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LIFE STORAGE S.R.L.
CUI
40336094
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001135386
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 decembrie 2018
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. CONSTANTIN DOBROGEANU GHEREA, NR.14
Cod poștal
240544
Cod CAEN
9112
Domeniu de activitate
Activitati ale bibliotecilor si arhivelor

Situații financiare

În 2025, LIFE STORAGE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.417.701 lei, un profit net de 789.869 lei și un număr mediu de 7 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 0 lei2020 · Cifra de afaceri: 262.893 lei2021 · Cifra de afaceri: 256.255 lei2022 · Cifra de afaceri: 291.799 lei2023 · Cifra de afaceri: 557.713 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.143.663 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.417.701 lei2019 · Profit net: −11.940 lei2020 · Profit net: 167.526 lei2021 · Profit net: 71.392 lei2022 · Profit net: 119.889 lei2023 · Profit net: 350.561 lei2024 · Profit net: 738.083 lei2025 · Profit net: 789.869 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 0 lei20192020: 262.893 lei20202021: 256.255 lei20212022: 291.799 lei20222023: 557.713 lei20232024: 1.143.663 lei20242025: 1.417.701 lei1,4 mil.2025
Profit net lei
2019: −11.940 lei−12 mii20192020: 167.526 lei20202021: 71.392 lei20212022: 119.889 lei20222023: 350.561 lei20232024: 738.083 lei20242025: 789.869 lei790 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LIFE STORAGE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.417.701 lei în creștere față de 2024 789.869 lei în creștere față de 2024 1.644.711 lei în creștere față de 2024 735.802 lei 3.204.011 lei 790.069 lei 7
2024 1.143.663 lei în creștere față de 2023 738.083 lei în creștere față de 2023 273.102 lei în creștere față de 2023 29.845 lei 1.177.212 lei 738.283 lei 7 în creștere față de 2023
2023 557.713 lei în creștere față de 2022 350.561 lei în creștere față de 2022 80.615 lei în creștere față de 2022 54.185 lei 425.448 lei 350.761 lei 5
2022 291.799 lei în creștere față de 2021 119.889 lei în creștere față de 2021 13.273 lei în scădere față de 2021 102.539 lei 133.567 lei 120.089 lei 5
2021 256.255 lei în scădere față de 2020 71.392 lei în scădere față de 2020 163.051 lei în scădere față de 2020 150.893 lei 234.081 lei 71.592 lei 5 în creștere față de 2020
2020 262.893 lei în creștere față de 2019 167.526 lei în creștere față de 2019 286.122 lei în creștere față de 2019 189.638 lei 444.810 lei 155.786 lei 3 în creștere față de 2019
2019 0 lei −11.940 lei 12.278 lei — 538 lei −11.740 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare