LIGHTHOUSE PERSPECTIVES S.R.L.

Inactivă fiscal din 27 februarie 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

LIGHTHOUSE PERSPECTIVES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 38965920, Nr. Reg. Com. J23/968/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7112 - Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea. Societatea a fost înființată la data de 5 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT CĂCIULAŢI COM. MOARA VLĂSIEI, ŞOS. UNIRII, NR.77, TARLAUA 5, PARCELELE 224 ŞI 225, cod poștal 077131. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 27 februarie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LIGHTHOUSE PERSPECTIVES S.R.L.
CUI
38965920
Stare
Inactivă fiscal din 27 februarie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J23/968/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 martie 2018
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT CĂCIULAŢI COM. MOARA VLĂSIEI, ŞOS. UNIRII, NR.77, TARLAUA 5, PARCELELE 224 ŞI 225
Cod poștal
077131
Cod CAEN
7112
Domeniu de activitate
Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea

Situații financiare

În 2021, LIGHTHOUSE PERSPECTIVES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 62.538 lei, un profit net de 23.660 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii20182019202020212018 · Cifra de afaceri: 101.882 lei2019 · Cifra de afaceri: 86.369 lei2020 · Cifra de afaceri: 126.699 lei2021 · Cifra de afaceri: 62.538 lei2018 · Profit net: 84.801 lei2019 · Profit net: 51.992 lei2020 · Profit net: 88.629 lei2021 · Profit net: 23.660 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 101.882 lei20182019: 86.369 lei20192020: 126.699 lei127 mii20202021: 62.538 lei63 mii2021
Profit net lei
2018: 84.801 lei20182019: 51.992 lei20192020: 88.629 lei89 mii20202021: 23.660 lei24 mii2021
Indicatori financiari pe ani pentru LIGHTHOUSE PERSPECTIVES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2021 62.538 lei în scădere față de 2020 23.660 lei în scădere față de 2020 28.150 lei în creștere față de 2020 — 277.432 lei 249.282 lei 1
2020 126.699 lei în creștere față de 2019 88.629 lei în creștere față de 2019 3.732 lei în scădere față de 2019 — 229.354 lei 225.622 lei 1
2019 86.369 lei în scădere față de 2018 51.992 lei în scădere față de 2018 17.896 lei în creștere față de 2018 — 154.889 lei 136.993 lei 1
2018 101.882 lei 84.801 lei 3.521 lei — 88.522 lei 85.001 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare