LIMITLESS BUILDINGS S.R.L.

LIMITLESS BUILDINGS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 40163058, Nr. Reg. Com. J2018005117122. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 15 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. TURDA, STR. ION OPRIŞ, NR.7, cod poștal 401002. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LIMITLESS BUILDINGS S.R.L.
CUI
40163058
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018005117122
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 noiembrie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. TURDA, STR. ION OPRIŞ, NR.7
Cod poștal
401002
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, LIMITLESS BUILDINGS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.807.271 lei, un profit net de 758.358 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,0 mil.02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 81.825 lei2021 · Cifra de afaceri: 332.267 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.928.476 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.135.280 lei2024 · Cifra de afaceri: 5.812.364 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.807.271 lei2020 · Profit net: 47.646 lei2021 · Profit net: −60.193 lei2022 · Profit net: −74.863 lei2023 · Profit net: −297.217 lei2024 · Profit net: 442.984 lei2025 · Profit net: 758.358 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 81.825 lei20202021: 332.267 lei20212022: 1.928.476 lei20222023: 1.135.280 lei20232024: 5.812.364 lei5,8 mil.20242025: 2.807.271 lei2,8 mil.2025
Profit net lei
2020: 47.646 lei20202021: −60.193 lei20212022: −74.863 lei20222023: −297.217 lei−297 mii20232024: 442.984 lei20242025: 758.358 lei758 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LIMITLESS BUILDINGS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.807.271 lei în scădere față de 2024 758.358 lei în creștere față de 2024 9.286.850 lei în creștere față de 2024 6.173.579 lei 3.931.434 lei 818.163 lei 1
2024 5.812.364 lei în creștere față de 2023 442.984 lei în creștere față de 2023 5.015.981 lei în scădere față de 2023 4.413.741 lei 662.045 lei 59.805 lei —
2023 1.135.280 lei în scădere față de 2022 −297.217 lei în scădere față de 2022 10.130.552 lei în creștere față de 2022 8.719.843 lei 1.027.530 lei −383.179 lei 6 în scădere față de 2022
2022 1.928.476 lei în creștere față de 2021 −74.863 lei în scădere față de 2021 8.222.798 lei în creștere față de 2021 6.459.539 lei 1.449.805 lei −160.825 lei 8 în creștere față de 2021
2021 332.267 lei în creștere față de 2020 −60.193 lei în scădere față de 2020 4.798.028 lei în creștere față de 2020 3.388.851 lei 1.301.492 lei −107.685 lei 6
2020 81.825 lei 47.646 lei 2.844.924 lei 2.308.856 lei 583.868 lei 47.800 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare