LINGUISTS UNION MEDICAL PRECISION S.R.L.

LINGUISTS UNION MEDICAL PRECISION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39303654, Nr. Reg. Com. J2018006230400. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7430 - Activitati de traducere scrisa si orala (interpreti). Societatea a fost înființată la data de 8 mai 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, INT GENEVA, NR.7, MANSARDA. BIROUL 121, AP.2B, cod poștal 000001. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LINGUISTS UNION MEDICAL PRECISION S.R.L.
CUI
39303654
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018006230400
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 mai 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, INT GENEVA, NR.7, MANSARDA. BIROUL 121, AP.2B
Cod poștal
000001
Cod CAEN
7430
Domeniu de activitate
Activitati de traducere scrisa si orala (interpreti)

Situații financiare

În 2025, LINGUISTS UNION MEDICAL PRECISION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 123.827 lei, un profit net de 57.106 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii20182020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 4.991 lei2020 · Cifra de afaceri: 25.994 lei2021 · Cifra de afaceri: 23.144 lei2022 · Cifra de afaceri: 163.806 lei2023 · Cifra de afaceri: 763.436 lei2024 · Cifra de afaceri: 85.219 lei2025 · Cifra de afaceri: 123.827 lei2018 · Profit net: 3.176 lei2020 · Profit net: 20.828 lei2021 · Profit net: 15.647 lei2022 · Profit net: 153.919 lei2023 · Profit net: 677.600 lei2024 · Profit net: 189.163 lei2025 · Profit net: 57.106 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 4.991 lei20182020: 25.994 lei20202021: 23.144 lei20212022: 163.806 lei20222023: 763.436 lei763 mii20232024: 85.219 lei20242025: 123.827 lei124 mii2025
Profit net lei
2018: 3.176 lei20182020: 20.828 lei20202021: 15.647 lei20212022: 153.919 lei20222023: 677.600 lei678 mii20232024: 189.163 lei20242025: 57.106 lei57 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LINGUISTS UNION MEDICAL PRECISION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 123.827 lei în creștere față de 2024 57.106 lei în scădere față de 2024 689.897 lei în creștere față de 2024 273.449 lei 473.794 lei 57.346 lei 1
2024 85.219 lei în scădere față de 2023 189.163 lei în scădere față de 2023 240.698 lei în creștere față de 2023 273.449 lei 617.654 lei 650.405 lei 1
2023 763.436 lei în creștere față de 2022 677.600 lei în creștere față de 2022 53.546 lei în creștere față de 2022 — 779.703 lei 726.157 lei 1
2022 163.806 lei în creștere față de 2021 153.919 lei în creștere față de 2021 6.848 lei în scădere față de 2021 — 176.654 lei 169.806 lei 1
2021 23.144 lei în scădere față de 2020 15.647 lei în scădere față de 2020 10.364 lei în creștere față de 2020 — 33.283 lei 22.919 lei —
2020 25.994 lei în creștere față de 2018 20.828 lei în creștere față de 2018 7.136 lei în creștere față de 2018 — 28.204 lei 21.068 lei —
2018 4.991 lei 3.176 lei 2.085 lei — 5.461 lei 3.376 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare