LION BEST SOLUTIONS S.R.L.

LION BEST SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41504692, Nr. Reg. Com. J40/10495/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8299 - Alte activitati de servicii suport pentru intreprinderi n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 9 august 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. POPA IANCU, NR.2, CAMERA 1, ET.1, cod poștal 023463. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LION BEST SOLUTIONS S.R.L.
CUI
41504692
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/10495/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 august 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. POPA IANCU, NR.2, CAMERA 1, ET.1
Cod poștal
023463
Cod CAEN
8299
Domeniu de activitate
Alte activitati de servicii suport pentru intreprinderi n.c.a.

Situații financiare

În 2025, LION BEST SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 37.080 lei, o pierdere netă de 96.509 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii201920202021202420252019 · Cifra de afaceri: 218.374 lei2020 · Cifra de afaceri: 214.315 lei2021 · Cifra de afaceri: 290.552 lei2024 · Cifra de afaceri: 96.960 lei2025 · Cifra de afaceri: 37.080 lei2019 · Profit net: 85.198 lei2020 · Profit net: 203.509 lei2021 · Profit net: 167.334 lei2024 · Profit net: 3.706 lei2025 · Profit net: −96.509 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 218.374 lei20192020: 214.315 lei20202021: 290.552 lei291 mii20212024: 96.960 lei20242025: 37.080 lei37 mii2025
Profit net lei
2019: 85.198 lei20192020: 203.509 lei204 mii20202021: 167.334 lei20212024: 3.706 lei20242025: −96.509 lei−97 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LION BEST SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 37.080 lei în scădere față de 2024 −96.509 lei în scădere față de 2024 105.906 lei în creștere față de 2024 265.245 lei 164.324 lei 323.663 lei —
2024 96.960 lei în scădere față de 2021 3.706 lei în scădere față de 2021 105.106 lei în creștere față de 2021 383.629 lei 141.649 lei 420.172 lei —
2021 290.552 lei în creștere față de 2020 167.334 lei în scădere față de 2020 57.068 lei în creștere față de 2020 341.206 lei 172.103 lei 456.241 lei 1
2020 214.315 lei în scădere față de 2019 203.509 lei în creștere față de 2019 2.677 lei în scădere față de 2019 140.892 lei 150.692 lei 288.907 lei 1
2019 218.374 lei 85.198 lei 3.377 lei 21.324 lei 67.451 lei 85.398 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare