LISNIC BARBER CLUB S.R.L.

LISNIC BARBER CLUB S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 41807114, Nr. Reg. Com. J2019003304220. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8559 - Alte forme de invatamant n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 24 octombrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, FDC. URSULEA, NR.22E, CAMERA 3, ET.1, AP.6, cod poștal 700499. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LISNIC BARBER CLUB S.R.L.
CUI
41807114
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019003304220
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 octombrie 2019
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, FDC. URSULEA, NR.22E, CAMERA 3, ET.1, AP.6
Cod poștal
700499
Cod CAEN
8559
Domeniu de activitate
Alte forme de invatamant n.c.a.

Situații financiare

În 2025, LISNIC BARBER CLUB S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 551.039 lei, un profit net de 9.833 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii20192020202420252019 · Cifra de afaceri: 50 lei2020 · Cifra de afaceri: 271.876 lei2024 · Cifra de afaceri: 293.588 lei2025 · Cifra de afaceri: 551.039 lei2019 · Profit net: −320 lei2020 · Profit net: 130.063 lei2024 · Profit net: −125.131 lei2025 · Profit net: 9.833 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 50 lei20192020: 271.876 lei20202024: 293.588 lei20242025: 551.039 lei551 mii2025
Profit net lei
2019: −320 lei20192020: 130.063 lei130 mii20202024: −125.131 lei−125 mii20242025: 9.833 lei10 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LISNIC BARBER CLUB S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 551.039 lei în creștere față de 2024 9.833 lei în creștere față de 2024 414.660 lei în scădere față de 2024 46.537 lei 284.181 lei −83.942 lei 1
2024 293.588 lei în creștere față de 2020 −125.131 lei în scădere față de 2020 447.612 lei în creștere față de 2020 62.860 lei 290.976 lei −93.776 lei 1 în scădere față de 2020
2020 271.876 lei în creștere față de 2019 130.063 lei în creștere față de 2019 14.549 lei în creștere față de 2019 — 144.492 lei 129.943 lei 3
2019 50 lei −320 lei 2.002 lei 1.432 lei 450 lei −120 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare